Autor Zpráva
Peter123
Profil *
Ahoj,

uvažujem o jednej službe, ale neviem, či to nie je zbytočnosť a preto Vás prosím o názor ;)

Mám registrovaných užívateľov a vlastné vyhľadávanie na stránkach. Chcel by som k tomu vyhľadávaniu vytvoriť históriu vyhľadávacích dotazov, ktorá bude vedená pre každého užívateľa a v ktorej bude môcť listovať. Chcel by som len nakopnúť, či to nie je len mrhanie času a miesta v databáze, alebo či by ste to Vy ako užívatelia internetu používali.

Dík
panther
Profil
Peter123:
určitě záleží, co je to za službu. Někde by to využití najít mohlo, ve většině případů asi ne.
xmark
Profil
Peter123:
či by ste to Vy ako užívatelia internetu používali

Ne, pokud bych nad tím musel přemýšlet víc než sekundu. Jestli to zapracuješ jako našeptávač, tak to možná někdo využije a možná i ocení.
Str4wberry
Profil
Myslím, že úplně stačí možnost si nějaké vybrané hledání uložit. Ukládat automaticky vše mi přijde zbytečné.
Petr ZZZ
Profil
Peter123:
Myslím si, že kdo to využije, ten z toho bude mít radost, a kdo to nevyužije, tomu to nebude vadit. Z toho plyne, že to může být jedině přínosné. Zbývá rozhodnout, zda to stojí za námahu naprogramovat a zda to nebude brzdit. Ideální by asi bylo udělat to jako našeptávač a kromě toho nabídnout tlačítko moje historie hledání, kdyby si třeba někdo nemohl vzpomenout, co hledal, a našeptávač by mu nepomohl. Potom je taky otázka, zda by se měl našeptávač personalizovat nebo zda by měl zohlednit všechny uživatele. Řekl bych, že personalizovat našeptávač by mělo smysl, kdyby našeptával příliš mnoho (řekněme nad půl tuctu) výrazů.
Peter123
Profil *
Petr ZZZ:
Čo sa týka toho našeptávača, ten mám pripravený. Našeptávač ponúka v minulosti vyhľadané výrazy, ktoré vracajú aspoň jeden výsledok. Personalizácia tohto našeptávača, keď tak nad tým premýšlam, by nemusela byť naškodu, avšak, história by mala byť zrejme časovo obmedzená, aspoň na začiatku, kým by sa neprejavili výhody resp. nevýhody.. Neviem či niečo také neposkytuje aj google, ktorý moje dotazy v ponuke našeptávča zviditeľňuje tučným písmom.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0