Autor Zpráva
Jana
Profil *
Ahoj nevím si rady,objednávám přes eshopy,ráno zapnu PC a na eshopu mi to ukazuje:
UPOZORNĚNÍ:

Váš prohlížeč má zřejmě zakázáno používání tzv. cookies, bez nich však nelze nakupovat!
Povolte prosím používání cookies (nebo zmenšete úroveň jejich blokování) v nastavení Vašeho prohlížeče a zopakujte poslední akci - vložení zboží do košíku.
Pokud je nastavení cookies ve Vašem prohlížeči standardní (výchozí) a tato zpráva se Vám stále zobrazuje, zkontrolujte prosím aktuální datum a čas na Vašem počítači, neboť cookies mají časově omezenou platnost. Aktuální čas v okamžiku zobrazení stránky byl 16.09.2010 13:17:09.


Tak jsem tedy hledala a našla v nastvení povolení hmm a nic se nedělo pořád stejné.Dokonce se tam už ani nemůžu přihlásit,nemůžu se přihlásit ani k mému emailu! :-( Nemůžu do mbank :-( když se tam dostanu přes mozilu tak mi to stejně nepustí žádný příkaz,napíše to nákou chybu.
Moderátor Joker: Ubral jsem m ve slově hmm, aby nepřivolávalo moderátory

Včera vlastně do dnes žádný problém,dnes tohle?
Přes Mozilu se tam dostanu ale zase to píše toto: instalovat chybějící zásuvný modul..
hmm tak jsem to zkusila a následovalo tohle :

Při spojení s pfs.mozilla.org:443 nastala chyba,protože je používán neplatný bezpečnostní certifikát.
Doba platnosti certifikátu vypršela 2.12.2011 11:55
(kod chyby :sec_error_expired_certificate)
Chyba může být způsobena chybným nastavením servru,nebo někým,kdo se pokouší vydávat za server.



Já fakt nevím co je kde špatně vždy mi to normálně šlo poradí mi někdo? děkuji :-(
Davex
Profil
Jana:
Vypadá to, že je na počítači nastaven špatný datum a čas, a to v daleké budoucnosti, takže platnost cookies a certifikátů už vypršela. Nastav si správný datum a čas.
Jana
Profil *
děkuji jdu to zkusit

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0