Autor Zpráva
zzuzu
Profil *
hledám program na vytváření videa. Freeware pokud možno. Mam Win 98 a VirtualDub mam, ale udělala jsem video a pak mi crashnul. Znáte nějakej dobrej jinej prográmek? Předem dík :)
Falcon16
Profil
FRAPS ale ma tu nevyhodu ze ako freeware mozes natacat len 30sekund, potom to musis putit znova.
zzuzu
Profil *
Hmm...já vytvářim hudební videa...takže to je problém. Potřebuju kolem 3 minut... :(
jacob
Profil
Ja používam Ulead VideoStudio 8... je to len 30-dňový trial, ale dobrý.
Anonymní
Profil *
Co všechno ten program má umět? (3D animace, efekty nebo jen vystřihávání reklam či vyrovení videa ze série obrázků)
zzuzu
Profil *
Jen z jednoho velkého videa (cca. 42 min.) potřebuju prostříhat a vytvořit hudební video (cca. 3:30 min). Efekty a animace nepotřebuju.

jacob: Problém je, že ono to má asi 170 MB a ještě ke všemu jen právě těch 30 dní. A já vytvářim nějaký to video každý měsíc...
Anonymní
Profil *
pak by měl stačit ten virtualdub
zzuzu
Profil *
A jde v něm ukládat i rozdělanou práci? Možná, že jsem to jen přehlídla, ale myslím, že to tam neni...:( což je škoda. Protože já to potřebuju ukládat, abych až vypnu PC, tak bych nemusela začít znovu. :(
Anonymní
Profil *
tak nevypínat PC ale přecházet do režimu spánku :-)
mimochodem, ten microsoftí movie maker co bývá přiložen ve windowsech kupodivu taky není úplně neschopný.
zzuzu
Profil *
To je dobrý. Jen kdybych věděla, jak se pak zase zapíná z tohodle režimu. :(
A k movie makerovi: Ten se mi zdá taky dobrej. Bohužel na 98 ho nevyrobili. :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0