Autor Zpráva
Honzaaa
Profil *
Prosím nevíte někdo o programu, který by můj hlas převedl na takový ten robotický - chci namluvit nějaké hlášky na tel. ústřednu, ale nechci aby to bylo mým hlasem (pak to lidi plete a myslí si, že nemluví s robotem, ale s člověkem). Stačí něco co by vstupní hlas přehnalo přes nějaký filtr a uložilo to vaw nebo mp3

Předem díky za případné tipy
Chamurappi
Profil
Proč se ptáš tady? Tohle je snad nezařaditelný dotaz o webu? Jak to souvisí s tvorbou stránek?
johnl
Profil
Honzaaa:
Chamurappi má pravdu sem to nepatří, ale zkus hledat na goglu modulátor hlasu (nejlépe si ten dotaz přelož do AJ), pak už jsen stačí namluvit a jiným programem nahrávat a pak uložit..
_es
Profil
Honzaaa:
chci namluvit nějaké hlášky na tel. ústřednu, ale nechci aby to bylo mým hlasem (pak to lidi plete a myslí si, že nemluví s robotem, ale s člověkem)
Nestačí tvoj hlas upraviť nejakým deformátorom zvuku, aby znel viac strojovo? Napríklad nejaký efekt v Audacity.
Alebo použi generátor hlasu v google translatore, češtinu už generuje vcelku dobre. No neviem, či by to bolo súlade s licenciu tohoto prekladača. A asi bude treba aj trochu pošpekulovať, ako to uložiť.

Chamurappi:
Tohle je snad nezařaditelný dotaz o webu?
Ja myslím, že to menšiu súvislosť s webom (o webu) má. Otázka, ohľadom použitia hlasového výstupu google translatora mimo neho, by mohla byť zaradená v novej pustej kategórii "Obsah webu".
fanda do dabingu
Profil *
Nevíte o programu,který by můj mladiství hlas změnil na stařičký?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0