Autor Zpráva
Rufr
Profil *
Dobrý den, chtěl bych si založit obchodní stránky. Když hledám tapety zdarma, bohužel se žádná ideální nenachází..
Líbí se mi npř.: http://www.boty-kulik.cz/index.php?cln=panska_obuv
Ještě by mě zajímalo co potřebuji k tomu abych mohl mít tačítko "dát do košíku".
Stačí na to html?
xmark
Profil
Rufr:
Stačí na to html?
Jestli si pod "obchodní stránky" představuješ eshop, tak nestačí.

co potřebuji k tomu abych mohl mít tačítko "dát do košíku".
Obrázek košíku. K tomu, abys měl eshop, už pak zbývá posledních 99,98 % práce.
Rufr
Profil *
potřebuji tedy .php
Teď by mě zajímalo, jestli to je někdo zdarma, takový hosting..
A další problém je že když zkouším přepsat jakoukoliv koncovku na .php, vznikne neexistující koncovka.
xmark
Profil
Rufr:
potřebuji tedy .php
Ano.

Teď by mě zajímalo, jestli to je někdo zdarma, takový hosting..
Ano. Hosting bez php už v současnosti těžko najdeš.

A další problém je že když zkouším přepsat jakoukoliv koncovku na .php, vznikne neexistující koncovka.
To není úplně srozumitelná věta, ale tipoval bych, že problém je v tom, že máš v průzkumníkovi zapnuto Nástroje / Možnosti složky / Zobrazení / Skrýt přípony souborů známých typů.
Když to vypneš, uvidíš skutečný název souboru.

Za pár hodin narazíš na to, že ti php soubor v počítači nefunguje. Aby fungoval, potřebuje php server.
Rufr
Profil *
nemám vypnuty koncovky. Nevíš kde bych mohl najít php hosting+domébnu zdarma?
php server nemám, jdu ho stáhnout.
panther
Profil
Rufr:
hosting najdeš, hledej „freehosting“. Ovšem stavět tam eshop, bude pomalý.

Doménu (2. řádu) zdarma neseženeš, pokud do toho nechceš pár korun ročně investovat, budeš si muset vystačit s doménou třetího řádu na freehostingu, hledej „freehosting“.
xmark
Profil
Rufr:
nemám vypnuty koncovky. Nevíš kde bych mohl najít php hosting+domébnu zdarma?

Hosting - google free webhosting
Doménu zdarma nikde. .cz domény stojí kolem 200 Kč / rok.

php server nemám, jdu ho stáhnout.

Doporučuju stáhnout XAMPP, instalace je pohodlnější a kromě php to obsahuje i mysql, bez kterého se neobejdeš.
Rufr
Profil *
Nevím jak to je, ale nemýlím-li se tak wz.cz je zdarma..
Rufr
Profil *
jj. wz.cz nabízí i koncovku .php
xmark
Profil
Rufr:
wz.cz je zdarma.

http://nejakadomena.wz.cz je zdarma, ano. http://nejakadomena.cz zdarma není.
Jestli to budeš tvořit na wz.cz nebo prostě někde jnde než u sebe, tak ten XAMPP nepotřebuješ.
Rufr
Profil *
To je divné. wz.cz nabízí i koncovku .php tudíž asi potřebuji soubor na to abych php mohl na svém PC používat, ne?
Radek9
Profil
Rufr:
Pleteš plno věcí dohromady. Nikdo ti nemůže nabídnout koncovku. Pouze jazyk, v tvém případě PHP.
Rufr
Profil *
xmark. Stáhnul jsem XAMPP , ale poměrně vůbec nevím co s tím.
Taurus
Profil
Trochu iniciativy a samostatnosti. Čti návody, používej google a hlavu. Nemůžeš dostat vše jak na talíři, takto to nechodí... Plno těchto triviálních dotazů už bylo zodpovězeno buď tady nebo jinde.
Rufr
Profil *
Instaluji to.. Jenomže.. jednou jsem nastavil aby se mi php otevíralo v xml editoru a teď nevím jak to nastavit na ten XAMPP.
Radek9
Profil
Rufr:
XAMPP je server, ne editor.
Rufr
Profil *
Já už jsem z toho celkem vedle. Co tedy potřebuji za program abych mohl používat script .php?
margin
Profil *
Radek9:
XAMPP není jen server, je to server (Apache), PHP a databáze (MySQL).
Radek9
Profil
Rufr:
script .php
Pouze PHP, .php je koncovka. Psal jsem ti to.

Co tedy potřebuji za program
XAMPP. Někde v adresáři, kam jsi to nainstaloval, je další adresář s názvem htdocs. Do toho dej PHP soubory, které chceš vyzkoušet, zapni server (v XAMPP control panelu) a do prohlížeče zadej adresu http://localhost/tvůj_soubor.php

margin:
Já vím, píšu to zjednodušeně.
Rufr
Profil *
Nespletl jsi si slložku?

Dokument nebyl nalezen - chyba 404

Litujeme, ale dokument nebyl nalezen.
Rufr
Profil *
Když dám v XAMPP Control Panelu "start" na jakékoliv tlačítko, kde to jde, tak mi to začne nabíhat, napíše running, ale hned se to vypne. Kde je chyba teď?
Rufr
Profil *
Omlouvám s že píši po třetí v řadě, ale píše mi to že je to zaneprázdněné. Může mi někdo říct co je špatně?
Děkujii

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0