Autor Zpráva
Stev
Profil *
Můj problém je jednoduchý, nevím si rady jakou hudbu umístit na web, ovšem... moderní je Linking Park a Kabáťi. Ale já osobně uvažuji nad hudbou která se dá poslouchat celý den a to pořád to samý, názorný příklad: hrajete jakoukoli hru a přitom vám tam hraje hudba, taková zvolná, inspirující, ne dlouhá . Samozdřejmě teď už víte co bych si asi tak představoval. Může to být úplně cokoliv, dýžtak dejte název, nebo alespoň radu. Dík moc za odpověďi.
jenikkozak
Profil
Ať je Linkin Park moderní, jak chce, chceš-li využít jejich hudbu, budeš potřebovat jejich souhlas.
Pokud chceš návštěvníky webu obtěžovat hudbou, doporučuji také předem získat jejich souhlas. Rozhodně ji nepouštěj automaticky hned po vstupu na stránky.
Zadáš si tu na fóru hledat „hudba“, pravděpodobně dojdeš k tomu, že písničku vůbec nemusíš vybírat.
Alphard
Profil
Nejlepší hudba na web je žádná. Existuje hodně rozumných důvodů, proč to nědělat. Když už, udělejte to tak, aby si ji uživatel sám pouštěl.

moderní je Linking Park a Kabáťi
A autorská práva?

Samozdřejmě teď už víte co bych si asi tak představoval.
Myslíte, že všichni návštěvníci mají stejný vzkus?

taková zvolná, inspirující
Enya?
Stev
Profil
Díky všem
Krakatoa
Profil
Stev:
Já když pařím šachy na playok tak si pustím inet rádio technobase.fm
Co tak si tam dát na výběr pustit si nějaké internetové rádio?
Práva pak nemusíš řešit a poslouchat se to dá furt .-)
pavuk
Profil
Myslím že když už tam mermomocí chceš nějakou hudbu umístit (a tím otravovat nejednoho návštěvníka), pak je jasná volba Mekong Delta...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0