Autor Zpráva
František Hliva
Profil
Vo Visual Studiu mi chýba jedna featura. V NetBeans keď stlačím Alt+Insert niekde vo vnútry tiredy tak sa mi zobrází okienko s voľbami, jedna z nich je Override & Implement Method... keď si vyberiem metódu z rodičovskej triedy tak mi ju IDE automaticky vygeneruje. Neexistuje niečo podobné aj vo Visual Studiu? Anejaký snippet alebo také dačo? Aby som to nemusel písať ručne?
joe
Profil
Nevím, už jsem to dlouho otevřené neměl. NetBeans jsou pro mě lepším prostředím než VS (bohužel). Ale co vím, tak že implementovat metody z interfacu je možné kliknutím pravým tlačítkem na interface a tam je v tom menu "Implement all method" nebo tak nějak podobně to je napsané...
ah01
Profil
František Hliva:
Už delší dobu používám ReSharper (pugin do VS), kde Alt + Insert takto funguje. Je to sice placený nástroj, ale pokud pracuješ ve VS denně určitě se vyplatí – ušetří neskutečně práce.

Ale pokud mě paměť neklame, tak v čistém VS, když napíšeš override, IntelliSence by ti mělo nabídnout seznam metod předka. Pak stačí vybrat, máčknout mezerník a jsi v těle metody. Vlastně napíšeš jen ov (IntelliSence doplní erride) <mezerník>, pak třeba T (IntelliSence doplní oString) <mezerník> a máš vygenerovanou motodu ToString a kurzor máš v jejím těle.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0