Autor Zpráva
LudekBrno
Profil
Jen takový dotaz, při kopírování většího množství malých souborů na hosting přes FTP s použitím total commanderu (pasvní přenos) se mi často kopírování přeruší a vyskočí hláška "přenos selhal, pokračovat v činnosti?", klinu ano a vyskočí "nepřipojeno". Případně rovnou během kopírování vyskočí "nepřipojeno". Je to 1) hrozně otravné a 2) se stává, že poslední soubor co byl přenesen, má změněnou velikost, tedy se nepřenesl korektně. Potom nezbývá nic jiného, než pro jistotu všechno smazat a začít znovu. Teď se pokouším nakopírovat instalačku Joomly a dělám to už asi potřetí a nepodařilo se mi doteď přenést více než první 3 složky. Tedy se chci zeptat, jaké máte zkušenosti s přenosem na FTP, jestli je to běžné nebo je to chyba hostingu (používám Forpsi), popř. chyba total commanderu nebo někde jinde? Má někdo nějaký tip, jak se toho zbavit?
Darker
Profil
Některé FTP servery mají z úsporných důvodů nastavený limit doby připojení. Nevím jak TC ale psPad umí na server posílat v určitých intervalech požadavky, a zůstane pak pořád připojen.
nightfish_
Profil *
LudekBrno:
Podobná věc se mi u Total Commanderu stávala taky. Řešením je pro přenos většího množství souborů používat jiný FTP klient, dobré zkušenosti mám v tomto s FileZillou.
LudekBrno
Profil
Darker:
To právě mám, nastaveno udržovat spojení odesláním příkazu NOOP každých 90s. Ale pokud probíhá přenos velkého množství malých souborů, tak by to snad nemělo FTP považovat za nečinnost. A dělá to při přenosu oběma směry, na FTP i z FTP.
Zkusím tedy jak doporučuje kolega jiný FTP klient.
Fantomasmag
Profil
Něco podobného se mi stávalo na pomalém připojení k netu. Po přechodu na rychlé připojení se mi to zatím nestalo.
Zkus FileZillu, je to dobrý FTP klient, sám na něj pomalu přecházím z TCMD ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0