Autor Zpráva
bigshock
Profil
Je toto rubrika k obecnému pokecu?

Propadáte někdy pocitu jak málo toho víte? Člověk se stále učí. Tak třeba základy HTML, PHP, databáaze. Naučí se udělat stránky, optimalizaci. Dovedete si udělat nějaký ten shop, stránky s adminem (redakčním systémem) pak vám přijde do ruky nějaký CMS s nette a nejste schopni s těmi stránkami ani hnout. Zjistite ze skoro nevite kde sahnout.

Tak je to dnes se vsim. At se podivate kdekoliv tak skoro ve vsem se najde destiky/stokvy a více cyhtřejších, lepších, vzdělanějších, schopnějších ...

V čem je tedy tajemství úspěchu? a nepropadání se d pocitu kapky v moři?

Toliko k dnešním postřehům...
Railbot
Profil
bigshock:
Je toto rubrika k obecnému pokecu?
Ani ne.

Více studuj a uč se. Pokud i přesto takovým stavům propadáš často navštiv psychologa.
Krakatoa
Profil
bigshock:

Zkoukni tento film:
http://www.csfd.cz/film/10135-forrest-gump/
Jsou i jiné činnosti, ve kterých můžeš být úspěšný, třeba pinec, chytání ryb, rekreační běh, navrhování reklamních sloganů, potisků na trička...
Co se neupínat jen na jednu a vyzkoušet i něco jiného?

Nebo co tak se stát nudistou a taky bojovat za práva zvířat?
http://www.csfd.cz/film/162784-harvie-krumpet/
"Někteří se jako velikáni narodí. Někteří toho sami dosáhnou. Někteří jsou k tomu donuceni... a pak jsou tu ti ostatní."
bigshock
Profil
railbot: samozrejme jsem to myslel s jistou nadsázkou. Netřeba nijak útočit. Myslím, že to je k zamyšlení pro každého. Nebo ty se pokládáš v něčem za "nej" na světě?

Osobně slovo NEJněco nemám vůbec rád, protože jen málokdy lze skutečně použít

Jsi nejleší ve svém oboru? Těžko, atd...

Krakatoa: Forresta jsem samozrejme videl :) ale moc mě komentář pobavil.. Jak jsem řekl bylo to myšleno s jistou nadsázku a k zamyšlení.
Ale když už to zmiňuješ tak si nemyslím že třeba v pinci, chytání ryb mohu být úspěšný. PS a co je úspěch?

Asi tady vznikla myšlenka že úspěšný nejsem nebo tak. Ale příspěvek mně napadl v okamžiku kdy naopak výdělky stoupají, ale stejně člověka dorazí co vše neví ve svém oboru.

Obrazně: dělát www stránky. Pro klienty úspěšné, jsou spokojení, atd. Ale pak vidite ze dalsi lidi je umi delat treba rychleji pomoci svych CMS sablonovacich a jinych veci, ktere prakticky ani "neprectete" natoz je vytvorit.. ze od css, php až po javascript jste proti jinym bridil ...

a to neni o uspechu nebo neusoechu ale marnosti
Railbot
Profil
bigshock:
To nebyl útok, jen prosté doporučení. Propadat úzkosti a trápit se tím, že jsi nespolkl všechny vědomosti světa je zbytečné. Nefňukej a měj radost z toho, že vůbec něco umíš.
__construct
Profil
bigshock:
přijde do ruky nějaký CMS s nette
Nette je PHP framework postavený na princípe MVP (MVC/MVP je jeden z najzákladnejších konceptov objektového programovania) a človek bez praxe v programovaní, alebo VŠ ho len ťažko pochopí na „prvý šup“ - s tým si hlavu nelám. Na bežné webové prezentácie OOP nepotrebuješ - v mnohých prípadoch by to bolo ako „ísť s kanónom na komára“.
Dranel
Profil
bigshock:
Pročetl jsem si celé téma a doporučuji ti poslechnout si jednunahrávku: Earl Nightingale - Strangest Secret (Nejneobyčejnější tajemství; ke stažení jako dvoudílní MP3 s originálním backgroundem a českým překladem).
Darker
Profil
bigshock:
Já nevím, ale jsem teda docela rád za ty zkušenější. Zkus se zamyslet, jak deprimující by byl pocit, že už se nemůžeš nic naučit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0