Autor Zpráva
unlucky
Profil
nevite priblizne kolik muze stat domena ucitelka.info?

diky moc
Martinek
Profil *
unlucky:
Přibližně 200Kč.
Websluzby
Profil
unlucky: aj keď sa jedná len o doménu bez obsahu moze byť ucitelka.info pre niekoho dostatočne zaujímavá aby dal za ňu omnoho viac ako 200Kč. Musíte ale nájsť toho pravého záujemcu :-) napríklad súkromnú učiteľku hudby, jogy, ... - niekto by sa určite mohol nájsť.

Martinek: môžem sa spýtať na základe čoho Ste odhadli hodnotu tejto domény?
Dranel
Profil
Websluzby:
TLD .info není (mezi českými uživateli) moc známá, to proto.
Websluzby
Profil
Dranel: „není mezi českými uživateli moc známá“ = keby som bol česká alebo slovenská súkromná učiteľka :-) hudby, jogy a iných lukratívnych vyučovacích predmetov považoval by som doménu ucitelka.info za veľmi zaujímavú /varianty sk - cz sú určite beznádejne obsadené/. Ale je to len môj osobný názor k doméne ucitelka.info.
unlucky
Profil
dekuji za prispevky, ale jedinou castku, kterou tu vidim je 200kc coz mi nepripada moc realne :P
jenikkozak
Profil
unlucky:
dekuji za prispevky, ale jedinou castku, kterou tu vidim je 200kc coz mi nepripada moc realne :P
Pokud ji chceš prodávat, tak třeba 200 milionů. Pokud ji za tu částku někdo koupí...

Kdybych byl učitelkou hudby, jógy, tak bych asi nechtěl doménu učitelka, spíš by mi šlo o to, aby se tam objevila ta hudba či jóga. Proto mi to jako extra vzácnost nepřijde.
Asi by tu doménu spíš koupil někdo, kdo by chtěl vytvořit systém, kde by lidé mohli pomlouvat učitele či tak něco. ;-)
ninja
Profil
Martinek uvedl pravděpodobně reálnou hodnotu. Pokud chcete doménu výhodně prodat, musíte umět sám odhadnout potencionálního zákazníka a potencionální projekt, který by na ni mohl bežet.

Pro učitelku jogy, hudby či cokoliv jiného to vhodná doména rozhodně není.
Websluzby
Profil
unlucky: ...možno by sa táto doména dala použiť na osobný blog nejakej učiteľky alebo informačný blog učiteľského zboru prípadne učiteľských odborov atď, čo však nie je príliš finančne exkluzívne...

Odporúčam nasadiť VEĽMI prijateľnú cenu a skúsiť ju predať napr. aukciou cez aukro cz. Nepredajných domén však je omnoho viac ako tých lukratívnych.

200kc coz mi nepripada moc realne“ = aj v aukciách mnohí predajú doménu len za pár sto korún. A tí ktorí na predaji domén zarobili tisíce / desaťtisíce / státisíce / milióny evidentne vlastnili komerčne využiteľnejšie doménové mená + tld.
LuboPařil
Profil *
Vlastním tyto domény:
qik.cz
it-pc.eu
ít-pc.cz

Zajímalo by mě, jaký mají tyto domény prodejní potenciál a zda by o ně mohl mít někdo zájem. Co myslíte?
Kacko
Profil
Dobrý den,
měl bych zájem o qik.cz. Pošlete mi prosím váš kontakt na kvakitoseo@gmail.com, můžeme se dohodnout.

Kamil

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0