Autor Zpráva
johny flock
Profil
Ahoj,
chtěl bych se zeptat na dvě úplně odlišné věci - Proto příspěvek dávám do "Nezařaditelných dotazů o webu".

První dotaz: Za poslední dva dny mám problémy s prohlížením některých stránek na webu. Konkrétně www.banan.cz mi vůbec nejde (načítá se a pak se objeví stránka v IE, Mozille, Opeře, Chrome atd, že je server nenalezen). Dneska jsem zaznamenal úspěch, na chvíli mi ta stránka naskočila, ale dlouho se načítala. Teď už se mi zas nezobrazuje. Mám u bananu své stránky www.sdhvyrov.cz - ty jdou. Ale když se chci podívat do PHPMYADMIN na http://phpmyadmin.sdhvyrov.cz, tak to se mi také načítá hrozně pomalu - až se nenačte vůbec. Ty "mé" stránky jdou, ale třeba http://fktrafo.cz, při kliknutí do menu nejdou. Jsou to stránky "souseda-kamaráda", podle mého také na u "banánu". A zjistil jsem, že při kliknutí do menu na tom webu se adresa zmení (prostě není jen [url=http://]http://[/url] ale i www) - ale když to www smažu, jde to v pohodě.

P.S.: Zkoušel jsem různé věci, jak to vyřešit (radí na webu), ale v připojení pc do sítě nejsem znalec. Ale jinak práci na počítači (ne hledání po internetu atd) ovládám. :)

Druhý dotaz: Zabývám se (kromě webu) tvorbou videa (foto, video,...), nejsem žádný začátečník, ale ani profesionál. Když tak občas vidím některé věci při překódování videa na jiný typ (z mp4 na avi), ale u toho ještě třeba divx nebo xvid, tak si nejsem stoprocentně jistý, co vybírat. No, k věci - jde mi o to, jestli neznáte někdo nějakou stránku/web, kde se téhle problematice věnují?

Děkuji předem za odpovědi a názory.:)
l564
Profil
johny flock:
První dotaz:
Řekl bych že toto je pouze reklama na stránky, protože mě se vše načetlo 1 - 5 s.

Druhý dotaz:
divx nebo xvid
http://forum.digital-digest.com/
johny flock
Profil
l564:
Ne ne, není to reklama na stránky. Ono problém bude zřejmě s mým pc, takže se asi obrátím jinam, jen jsem se chtěl zeptat někoho zdepřítomných, jestli neví. jako takové mi sdhvyrov.cz i fktrafo.cz jdou, ale když jdu do phpmyadmin, tak to se mi nenačte a to samé i ******* Ostatní weby všude jinde mi jdou, i když jak které. A třeba bratrovi na počítači (sjme připojeni na jeden modem) to jde všechno normálně....

A za odkaz děkuji, prozkoumám to.;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0