Autor Zpráva
Magda
Profil *
Na celém webu se mně začal zobrazovat různý obsah stejné stránky, podle toho, zda je na konci URL zadáno lomítko nebo ne.
Respektive, pokud zadám adresu např. www.domena.cz/neco obsah se vůbec nenačte a objeví se tyto znaky:  (jen v Mozille, v IE se načte bílá stránka a konec).
Pokud ale zadám adresu takto: www.domena.cz/neco/ obsah se normalne nacte..

Nevíte prosím někdo, čím by to mohlo být a jak to odstranit?
Žádné aktualizace redakčního systému neproběhly..před tím to ale zaručeně na 100 % fungovalo s i bez lomítka..

Díky za reakce
Joker
Profil
Magda:
Že s lomítkem a bez lomítka jsou to různé adresy je normální chování.
„“ je BOM, čili identifikační bajty Unicode. To by ukazovalo na to, že redakční systém tu adresu načte, ale nevrátí žádný obsah.

O jaký redakční systém jde?
Neměnil třeba někdo soubor .htaccess? Nezasahoval někdo do nastavení RS? Do databáze?
Magda
Profil *
Jedná se o TYPO3 Ver. 4.2.6., do nastavení RS nikdo nezasahoval, .htaccess taky ne. Do databáze možná omylem ano, zrovna přecházíme na jiný RS a předali jsme přístupové údaje zhotoviteli..zjistím více.

Každopádně díky moc za odpověď.
Bednee
Profil *
Bez blizsich detailu k tomu, co pouzivate pro vygenerovani URL za extenzi (RealURL nebo CoolUri) se neda moc radit. Kdyz prechazite na jiny CMS (velka chyba), tak to uz ani nema cenu resit, ne?
Magda
Profil *
Bednee:
Používáme RealURL 1.5.3.
Problém stále trvá a potřebujeme ho vyřešit, protože ta migrace na jiný CMS bude trvat ještě nějakou dobu a na propagačních materiálech používáme verze odkazů (samozřejmě) bez toho / na konci..řešíme to teď tak, že přesměrováváme jednotlivá URL bez / na ty s lomítkem, což asi nějaké řešení je.
Jen mě zajímalo, asi čistě ze zvědavosti, čím je to způsobené - nechci ale nějak mrhat vašim časem :-)
Bednee
Profil *
Kdybyste pouzivali CoolUri, tak bych byl schopen lepe pomoct. Nicmene, zkuste smazat URL cache (Web -> Info -> Speaking URL management). Pripadne se mi ozvete na mail (viz. kontakty na www.bednarik.org) a nejak se domluvime.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0