Autor Zpráva
holi
Profil
Zdravím, mám dotaz ohledně Zend studia. Je to parádní program pro debuging a prostě práci s php/html/css atd, ale mám problém s tím že mi to furt vypisuje warningy pro tento a podobné scripty
<?php
$select_z_db = mysql_query();
while($promenna = mysql_fetch_array($select_z_db))
?>


píše mi to warning, že mám použít porovnání tudiž "==" jenže s tím to samozřejmě nefunguje. nevíte jak se toho ztřepat. Chci to z toho důvodu že mi to pak v projektu ukazuje warningy v souborech. A já bych si je rád prolezl a zjistil své chyby a popř je opravil.
Děkuji za odpovědi.
MunzarM
Profil
Ahoj
Píše to warning, protože používáš přiřazení u podmínky, což by se asi dělat nemělo, ale v tomhle případě je to nezbytný, takže ho klidně ignoruj, je to jen varování, ne chyba...
Jestli se toho warningu chceš zbavit - window->preferences a tam PHP->Semantic Analysis Proerties tam rozklikneš Potential Programmer Problems a u položky Assignment in condition nastavíš Ignore
holi
Profil
Ano děkuji přesně to jsem potřeboval, právě že mě to otravovalo. Chci ten projekt mít napsaný pořádně tak na ty warningy hledím a kolikrát po sobě otevřu třeba 4 soubory a je tam tato chyba.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0