Autor Zpráva
Milan Kocman
Profil *
Dobrý den,
mám na sebe registrovanou doménu a zaplacený webhosting. Bohužel k přístupovým údajům na webhosting měla i jiná osoba, která změnila přístupové heslo a nyní nemohu nijak manipulovat s tímto účtem. Podpora webhostingu mi sdělila, že ten kdo má přístupová hesla ten je defakto majitelem a já mám smůlu. Dostal jsem se do fáze, kdy už si chci založit nový hosting, ale ten původní bych rád nechal zrušit. Hosting ten účet nechce ani zrušit. Mám si prostě založit hosting někde jinde a tam převést doménu? Má někdo podobné zkušenosti/rady jak to řešit?
Joker
Profil
Milan Kocman:
Podpora webhostingu mi sdělila, že ten kdo má přístupová hesla ten je defakto majitelem
Zajímavá teorie.
Nicméně vlastníkem domény je osoba, na kterou je doména registrovaná.
Přinejhorším půjde příkaz k nějaké akci ohledně domény zaslat písemně s ověřeným podpisem.
Batrachus
Profil
Nic jako poslání zapomenutého hesla na email ten hosting neměl?
ninja
Profil
Milan Kocman: Nebude marná nám sdělit jméno hostingu a varovat tak ostatní. Toto je velmi podivné a neseriózní chování. Také vyzvěte osobu, která v současné době manipuluje s vaším účtem, aby toho okamžitě zanechala a předala vám přístup.
Plaváček
Profil
Milan Kocman:

Dodej konkrétní informace. Převod domény k jinému webhostingu vždy vyžaduje souhlas majitele domény, a to ti nikdo vzít nemůže. Prakticky vzato se jedná pouze o změnu DNS serverů. Zkus nám dodat více informací.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0