Autor Zpráva
Peta8
Profil
Ahoj,

pořád se mi nedaří propagovat svůj web. Rád bych zkusil i tiskové zprávy, ale jaksi nevím, kam bych je mohl poslat.
Jedná se o výukový web se zaměřením na přírodní vědy. Všechny materiály na něm jsou zdarma, včetně fotek (téměř public domain licence), proto si myslím, že by mohl být zajímavý. Návštěvnost je však pořád nízká (okolo 130 UIP/den).

Budu rád za každý nápad.
Děkuji.

Petr
stepan
Profil
Ahoj, já osobně učím zeměpis a matematiku, ale přesto bych k tomu webu dodal toto: těch fotek je tam hrozně málo. Kdybych například chtěl studentům ukázat nějaký přehled stromů na fotografiích, je jich tam jenom pár a k tomu ještě jen většinou fotka květu nebo šišky. Osobně bych si pod heslem dub představil celou sadu fotek od květu, přes listy až po žaludy a fotky celého stromu včetně koruny. Jinak je to pro výuku nepoužitelné.

Ale hlavně, většina učitelů učí stále takovým klasickým způsobem, ke kterému nějaké extra fotky nepotřebuje. A když už je někdo trochu pokrokový (jako třeba na naší škole), tak učí rostliny v terénu na botanických exkurzích.

Tak toliko můj názor.

Jinak bych se to pokoušel propagovat mezi učiteli a na školách. Třeba i tady.
Peta8
Profil
Ahoj,

naschval jsem neuvedl odkaz webu, jelikoz vim, ze ma malo obsahu a chtel jsem se kritice vyvarovat. Nerikam, ze chci zpravu posilat hned, ale kardinalni a jedina otazka zni, kam takovou tiskovou zpravu poslat.
Kazdopadne dekuji za pripominky.

P. S.: Psano z telefonu.
Krakatoa
Profil
Peta8:
Je řeč o tom brnkacím nástroji?
Právě ti přibyla jedna UIP.


Tu máš myslím všechny řešení špatně...
Takto je to myslím správně:

Ta podmínka je při nulové výšce nad zemí. Pak tam bude podmínka pro různou výšku nad zemí a pro minimální výšku. A ta hodnota ve výsledku je myslím max výška zrdcadla nad zemí.
Peta8
Profil
Krakatoa:

Ano, přesně o tom nástroji :-)

Všechna řešení špatně? Tam nejsou přeci žádná řešení, spíš zadání, a ano, ta jsou zmatečná. Chtěl jsem se k tomu vrátit, ale...
Ne že bych teda byl nějaký hnidopich, ale z Tebou nakresleného obrázku nejsem o moc moudřejší, ale děkuji.
Krakatoa
Profil
Mám to špatně, ale opravím to, až mě přestanou otravovat děcka.
Ty tři poslední řádky se musí počítat jinak.
Aj se pokusím nakreslit lepší obrázek, ale s myší to jde docela těžko.
Edit: Neopravím to, nemám už dostatečné množství mozkových buněk, pravděpodobně od doby, co nechodím do školy, odumřely :-(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0