Autor Zpráva
Radim_
Profil *
Nazdar,

daruji PC bez HDD:
- deska ASUS A7V880
- AMD Sempron 2400
- grafika ASUS (asi 128MB - nevím přesně)
- RAM 2x DDR 256MB PC3200
- DVD vypalovačka LG
- klávesnice PS2, myš PS2, napájeci drát
- stáří asi 6 let, poslední rok vůbec nepoužíváno

PC bylo funkční dokud mi neodešly disky, dnes jsem to ještě zkoušel spustit a dokonce naběhly windows, ale disk furt chcípal a pak to zamrzlo. Doufám, že chyba byla jen v disku, když jsem ho vyndal a zatřepal jsem s nim, tak to v něm podivně cvakalo. Když jsem disk vyndal a vložil jsem CD instalačky windows, tak vše fungovalo a zastavilo se to, až instalátor zjistil, že v PC není žadný disk (disk byl vyndaný). Zbytek by tedy měl být funkční, ale NEZARUČUJI!

PC zvládalo v podstatě vše bez problemů (jen asi nové hry by nešly spustit). Case je v dobrém stavu a vše je čisté.






==============================================

Dále pak mám ješte k darování monitor Belinea CRT 17" 1280x1024 60Hz. Geometrie je dobrá, jen je tmavý obraz (nejde zesvětlit - resp. když je světlost na max. tak je to stále málo). Na prohlížení webu, psaní textu atd. je to ok, jen třeba při sledování filmu je potřeba v přehrávači zvýšit jas, to samé u her. Blbý je to s tmavýmy obrázky s nízkým jasem, ty jsou špatně čitelné a např. v www prohlížeči nejdou jednoduše zesvětlit, ale to se spíše týká jen špatně nafocených tmavých fotek. Monitor se, si myslím, dá používat, já jsem ho (až doteď) denně používal cca 6 let a celkem v pohodě.





Obojí mohu předat v Praze, PC lze odnést/odvést i MHD, monitor je ale velký a těžký, ten je potřeba odvést autem.

Možno i jenotlivě, tj. case a monitor zvlášť. Ale case je nutno vzít si celý, ne jen nějaký komponenty.


kontakt:
Radim - 775 980 655
Maartas
Profil
Radim:
čus, máš ho ještě ?
Radim_
Profil *
uz mam jen monitor

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0