Autor Zpráva
slim12
Profil
Vcera jsem si na stranky pridal tlacitko "To se mi libi" vsecho az do ted fungovalo jak ma.Hned jak jsem dal svoje stranky na hosting tak po kliknuti na "To se mi libi" se zobrazi jeste odkaz potvrdit kdyz na ten odkaz nekliknu tak to ne sdili na FB profil.Nevite prosim co s tim jak to odstranit aby to sdileni do FB profilu funguvalo bez toho potvrzeni?FB meta tagy na strance mam ale nevim proc mi to nefunguje...Diky
vynalezce
Profil
slim12:
Není to náhodou součástí nové anti clickjacking ochrany FB?!
slim12
Profil
vynalezce:
no to je ale ale jak udelat aby se to nezobrazovalo?stranka jeste neni uplne dokoncena a jenom vcera nahrana na hosting tak myslim ze na blacklistu FB by nemela být....u jinych stranek vidim ze s tim problem neni vsechno funguje jak ma jen na moji to blbne.skousel jsem to hledat pres google ale nic :(
vynalezce
Profil
slim12:
Já spíš myslel, že to třeba zavedli pro všechny (jako ochranu před hromadou ClickJacking bordelu)....................
slim12
Profil
ne to ne vsichni to tak nemaji
Maglo
Profil *
slim12:
ne to ne vsichni to tak nemaji

Seš si tím jistý? Kde to máš napsané?
slim12
Profil
Maglo:
no alespon na webech na ktere jsem se dival tak s tim problem nemaji...dival jsem se taky na facebook diskusi pro vyvojare tak problem s tim maji vice lidi ale niko tam neprisel na to co s tim a jak to odstranit...
Maglo
Profil *
a link na tu diskusi ohledně tohoto problému? dík
mám s tím totiž taky problém
slim12
Profil
sorry ja uz ten odkaz nemam a v histirii ho nemuzu najit :(
Maglo
Profil *
Nedá se aspoň vygooglit? Nějaká klíčová slova by sis měl pamatovat
slim12
Profil
Maglo:
tady mas ted jsem nasel na googlu tuhle diskusi pry ze tam mas napsat a oni tvoje stranky smazou z black listu nevim skusim to mozna pomuze :)
Maglo
Profil *
nechceš mi dát na sebe kontakt pls?
slim12
Profil
tak si me pridej na fb pak napis sem az me pridas smazu odkaz namuj profil :)
Maglo
Profil *
odkaz nefunguje, vyplň si kdyžtak nějaký kontakt do svého profilu, pak ho můžeš smazat
Luba
Profil *
Tak mám taky problém s tím tlačítkem nevím proč mi to nejde jako důkaz toho že jinejm to tlačítko jde přikládám adresu kde se to lajkováním jen hemží zahlasuj.eu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0