Autor Zpráva
...
Profil *
Zdravím, potřeboval bych prosím nějaký rozumný návrh na tvorbu webové stránky. Mám ho jako projekt do školy. Nebráním se jakému koliv rozumnému a hlavně slušnému názoru. Napadli mě osobní stránky, ale nejspíše bych je nenaplnil datama.
Taurus
Profil
Doporučuju stránky o češtině.

Jen tak mimochodem, právě osobní stránky jsou to nejjednodušší, co můžeš jako web udělat. Netřeba vymýšlení...
...
Profil *
Omlouvám se za češtinu, ale sem 25 hodin bez spánku. Snad to příště bude lepší
Ivy
Profil
Vyber si to co tě baví, to naplníš obsahem nejsnáze a půjde ti to nejlíp. Jestli tě baví techno, udělej stránky o technu, jestli chodíš na ryby udělej stránky o rybaření a o rybách, jestli chodíš na fotbal udělej stránky o fotbalu a o klubu kterému fandíš......
jenikkozak
Profil
...:
Jedna z nejtěžších činností na webu není kódování, ale tvorba obsahu, pokud možno unikátního. Je hrozně fajn, že někdo dokáže nakódovat web bez jediného zbytečného <div>u nebo že už nepoužívá na layout tabulky. Ovšem to je věc, která uživatele neoslní. Podle mne vyloženě odfláknutý kód je stravitelnější než nedbale napsané texty.
Asi bych se snažil zabít dvě mouchy jednou ranou. Mám-li dělat web na libovolné téma s tím, že web bude prezentován před spolužáky, vybral bych nějakou problematiku, kterou zrovna berete. Např. z chemie, biologie... Přičemž bych se snažil najít co nejvíce zajímavostí na dané téma.
Pokud bude web jen prohlížet učitel, vybral bych si jako téma nějakou část informatiky, ke které bych se opět snažil najít nějaké zajímovosti. Pokud učitel uvidí, že sis dal s obsahem záležet a pokud budou texty zajímavé i pro něho, jistě nějakou chybičku v kódu přehlédne raději, než když budou texty plné nesmyslů a chyb.
...
Profil *
jenikkozak:
Jedna z nejtěžších činností na webu není kódování, ale tvorba obsahu, pokud možno unikátního. Je hrozně fajn, že někdo dokáže nakódovat web bez jediného zbytečného <div>u nebo že už nepoužívá na layout tabulky. Ovšem to je věc, která uživatele neoslní. Podle mne vyloženě odfláknutý kód je stravitelnější než nedbale napsané texty
To je právě ten problém. Kódování je to nejmenší a s tím nemám problém. Horší je ovšem část obsahová.
Nerad bych tvořil webové stránky jen proto, abych něco odevzdal. Chci vytvořit něco, co by do budoucna mělo smysl. Možná bych si troufl i na nějaký větší projekt, jenže mě nic rozumného nenapadá. Přemýšlel sem, že vytvořím něco o OS Android, jenže těchto stránek je již hafo...
Plaváček
Profil
...:

A co napsat něco o fytopufu či frtoklufech? To jsou témata neprobádaná.
...
Profil *
Koukám, že toto téma je nadhazováno celkem často. Ale to opravdu ne. Čekal sem něco serióznějšího.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0