« 1 2
Autor Zpráva
okolojdouci
Profil *
panther:
Jediné, co se stane, že problém, který sem přišel řešit (nebo přišel pro řešení), bude přetrvávat.

Myslím, že opravdu nedořešených problémů je velmi málo. Může za to ta společná úchylka všech rádců, která je nutí dostrkat tazatele k řešení za skoro jakoukoliv cenu.
YoSarin
Profil
okolojdouci:
ta touha (v tvé verzi úchylka :) ) bude zčásti motivována tím, že cokoli napíšou (bude-li to mít hlavu a patu) pomůže nejen současnému tazateli ale i případným dalším návštěvníkům se stejným nebo podobným problémem (pokud budou hledat, samozřejmě).
Kordy
Profil *
Když sem začínal taky jsem měl ten pocit teda ne konkrétně o "linuxácich" ale všeobecně. Když začíná 15tiletej kluk co do tématu ještě ani nevrtl a chce přeskakovat schody vypadá to potom takhle. Pravda ale je že jsem se jaksi tímhle hloupým ptaním a touhou o hotovém kódu nikam nedostal. Nakonec jsem zjistil, že každej ten kód se stejně musí nějak upravit, aby šel na mojí stránce, a tak jsem se postupně dostával do obrazu. Nicméně právě takovýhle lidi co mě odkázali na vyhledávač případně mi pomohli s klíčovými slovy byli pro můj postup výš nejdůležitější. Tímto jim děkuji nebýt Vás nejsem tam kde sem teď. Pokud mě někdo z nich odkázal na vyhledávač opravdu to vyhledatelné bylo. Už půl roku jsem si tady nezaložil téma a neni to tím, že bych všechno věděl. Naučil jsem se vyhledávat si informace. 95% z toho co jsem hledal jsem našel googlem případně když jsem nenašel přemýšlel jsem nad alternativou a téměř vždy jsem našel. Nechci tím říct, že by byla tato diskuse zbytečná chci tím říct, že většina problémů ke kterým se dostanete už někdo řešil. Mnohokrát se témata opakují a dá se v nich najít třeba i 5 řešení jednoho problému. Málokdy je nutné založit nové téma. Nováčkům bych asi doporučil přečíst si knížku kde najdou základy, pak hledat a až pak psát. Neni složité napsat jim hotový kód, ale je jim k ničemu pokud nemaj základy.
mindhunter
Profil
Tohle je problém určitých diskuzních stránek (ale v žádném případě celku) jednou jsem narazil na "začátečnický" dotaz na nějakém joomla foru a zarazila mne agresivita moderatoru přesně v tom stylu jak popisuješ. I jinde lze toto nalézt, ale problém není v komunitě jako takovém, ale v konkrétním forum, kde vystupují moderátoři, kteří si patentují rozum :)
Odpověd je přímo jednoduchá, změn forum na své dotazy!
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0