Autor Zpráva
PerToon
Profil
Jenom by mně tak zajímalo, jaký všechny rozlišení se dneska mlžou objevit...
Základní rozlišení monitorů co znám jsou 800x600, 1024x768 a něco většího, co si nepamatuju.
Jenže dneska už se na mojí stránku může člověk dostat nejen z obyčejnýho monitoru, takže by mě zajímalo, jaký všechny možný rozlišení můžu čekat... abych si vyzkoušel, jak to při čem bude fungovat...

V konkrétním případě mi jde o to, že moje stránka se při šířce pod 600 a něco začne rozsypávat, tak sem si tam dal takový textík, že doporučený rozlišení je 640x480 a vyšší, ale nevím, jestli někdo něco takovýho vůbec má.

Takže sem se zkušenostma a postřehama a odkazama... díky..
Leo
Profil
"ale nevím, jestli někdo něco takovýho vůbec má"

Mobily jsou dost maly, Leo
PerToon
Profil
To právě vím, ale nevím jak asi velký.... a vůbec jak se mobily v tomhle chovají...
A ty velký rozlišení jsou jaký?
habendorf
Profil
No já mám například rozlišení 320x480 .
Timy
Profil
PerToon
A ty velký rozlišení jsou jaký? -- jako větší než 1024x768? Já mám 1280x1024, dále třeba 1600x1200
Radek Hrabůvka
Profil
Něco, ne všechno, se dá zjistit ze statistik Proč se tam neobjevují mobilní zařízení (pidi a mini displeje) je další problém. Stejně nevíš, jak velká písma ti takováhle "exotitká zařízení" zobrazí, takže bez kvalitního emulátoru můžeš výsledek pouze odhadnout. Další problém s rozlišením je, že zejména uživatelé prohlížeče se zastaralým rozhraním nemají k dispozici záložky - taby, a k rozumné práci, zvlášť při pomalém připojení, mají otevřených několik instancí prohlížeče v oknech.
Petra
Profil
Z těch "velkých" rozlišení, já mám třeba 1280 x 800, ale ono rozlišení je jedna věc a velikost okna druhá a jako velikost oknase může objevit prakticky cokoliv až do velikosti maximálního rozlišení.
Mike_Seba
Profil
Ahoj, měl bych prosbu, nevedel by nekdo z vas jak zajisti javaskriptem to aby se mi vypozicovej web v css-ku (podrobneji tabulka a dva obrazky okolo ni) zobrazoval v ruznych rozliseni sprvne??? moc prosím poradte, sem vdecnej za cokoliv... diky Michal...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0