Autor Zpráva
Ondra011
Profil *
Zdravím,

je tady někdo, kdo by mi řekl, jakou hodnotu by tak mohl mít web Simpsonovi . net ? Jedná se o čtyři roky starý web, je na prvním místě ve vyhledávačích Seznamu i Googlu při zadání hledaného slova "Simpsonovi". Návštěvnost je průměrně 1000 lidí za den v létě a 2000 lidí v zimních měsících. Myslím, že je docela i dost komerčně .. potencionální. Mám teď jednoho zájemce o koupi webu, ale vážně nemám představu, okolo jaké částky se hodnota webu může pohybovat. Díky moc všem za odhady

Ondra
o_O
Profil
Co jsem se kdysi dočetl na webtržnici, psalo se tam přibližně o 10-15 měsíců hrubého zisku ze stránek. Ovšem to už je docela stará informace.

Jaký máte zisk z reklam (přibližný)?
Ivy
Profil
Velmi hrubě orientačně zkus třeba tento kalkulátor anebo jiný.
WWWeee
Profil *
Ivy:
Těžko říct který z Vámi uvedených kalkulátorů je více bezcenný. Je to něco podobného jako "seo-analyzátory" = k ničemu.

Ondra011:
Nevypadá to zle, nevím ale jak to máte s autorskými právy. Máte tam uvedený copyright, ale já bych se to asi bál koupit. Řekl bych že s cenou to je asi tak jak píše o_O - že záleží na tom kolik je web schopný vydělat. Můj známý si dal udělat shop na míru a stálo ho to 70000, když po roce krachnul neprodal tu věc ani za 7 tisíc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0