Autor Zpráva
noby
Profil
Dobrý den.
Již pár měsíců přemýšlím nad tím jakým způsobem vydělávat na blogu. Napadl mě reklamní prostor, jenže u toho se člověk dost načeká, no a kdo ví jestli nakonec vůbec někdo bude mít o reklamní prostor zájem. Dalším nápadem byly reklamy Adsense jenže tam mám již nějakou dobu bloklý účet, a google doposud neodpověděl. No takže napadá někoho zde nějaký způsob jak na blogu vydělávat?
janbarasek
Profil
noby:
Nejřív piš kvalitně, aby ti tam vůbec někdo chodil. Pak nabízej levnou reklamu a uvidíš, že to půjde. Na tom Google si založ klidně další účet, ale na to Adsense musíš mít živnostenský list.
noby
Profil
janbarasek:
Co se týče návštěvnosti tak tu mám průměrně dvacet unikátních návštěvníku denně. Takže návštěvnost je, i když těch dvacet je taky málo, ale alespoň něco. Co se týká reklamy tak tu nabízím za pouhých pět Kč měsíčně.
janbarasek
Profil
noby:
20 za den je opravdu málo. Já jsem měl reklamu na webu, kam chodí 150 lidí za den a vyneslo to zhruba 25 kč za měsíc s odřenýma ušima. Takže nic moc, pokud tam nikdo nechodí. Ty bys těch 5 kč za měsíc získal, ale nemyslíš že to je za tuhle směšnou cenu zbytečný? 60 kč za rok je vážně hodně...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0