Autor Zpráva
Fred
Profil
Kolik byste si řekli za kulturní a sportovní program v Praze?
Anglicky, německy, česky a italsky. Programy nikde nejsou v jednotném formátu, tzn. zpracovat přinejmenším programy Národního divadla, Stavovského divadla, Divadla Kolowrat, Divadla na Vinohradech, Státní Opery Praha, Laterny Magigy, Theatre Image, České filharmonie, Národní galerie Praha, Lucerny, T-mobile Arény, Sazka Arény a Galerie Hlavního města Prahy vždy na půl roku dopředu.
Kolik času by to mohlo zabrat?
Díky předem za odpověď.
Ptám se proto, že mi to přijde jako trochu silná káva na to v jaké pozici momentálně pracuji , podotýkám nemá nic společného s žádnou wedesignérskou činností (hotel recepce). Na webech kde je tohle jakž takž zpracováno (Pražská informační služba a Co, kdy v Praze) to dělají týmy lidí jako hlavní náplň práce a rozhodně to odtamtud nechci zkopírovat.
mat
Profil
Kolik času by to mohlo zabrat - pokud máš možnost brát odněkud už hotová data přímo do aplikace, budeš potřebovat čas jen na její napsání a "cucání" dat. Pokud ne a budeš to vkládat ručně, připrav se na desítky hodin práce měsíčně...

a cena? Za co? Za tu aplikaci? Za data? Za vložení dat? Za údržbu? Upřesni to, frede
Fred
Profil
mat Jde o ruční vkládání do rs, vyhledání dat a údržbu těch dat a mám to dělat zadara v rámci recepce, přijde mi to trochu střelený, zadara bych tohle rozhodně nedělal, proto se ptám. Asi jsem se trochu vytočil díky zkresleným představám nadřízeného o tom co to obnáší a spíš hledám pro sebe argumenty pro změnu místa :-(
Radek Hrabůvka
Profil
Možná si šéf myslí, že to nic není. Text se zkopíruje do wordu, změní se velikost písna, barvy, přidá logo hotelu a dá se to uložit jako HTML. A ještě si může myslet, že když máš RS, tak to jde ještě snadněji! S takovou věcí, jako popis pracovního místa asi neuspěješ. Udělat to zadarmo jako práci navíc ti nedoporučuji, pak ti šéf bude přidávat práci tak dlouho, až... se ucho utrhne. Záleží tedy na tom, jestli bys to dělal v pracovní době, tedy současně s prací v recepci, nebo bys byl po dobu "vkládání dat" byl uvolněný z recepce.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0