Autor Zpráva
Aldurn
Profil *
Dobrý den,

Máte někdo zkušenosti s portálem hraveaukce.cz ( http://hraveaukce.cz )? Hledám na internetu názory lidí na tento druh portálů a docela mě to láká zkusit.
Bubák
Profil
Aldurn:
docela mě to láká zkusit
Zkusit co? Vytvořit takový portál, nebo se takové "aukce" zúčastnit?

Názor ti neřeknu, ale provozovatel takového portálu není charita, ale chce vydělat, přičemž vydělává, i když platí nekřesťanské peníze telefoniím operátorům za zprostředkování premium SMS.
Aldurn
Profil *
Myslel jsem tím zkusit se zúčastnit aukce. Podle mě zde vydělávají pomocí premium sms pouze zanedbatelné množství peněz. Spíše lidi kupují příhozy převodem... je to mnohokrát výhodnější. Když jsem se díval na skončení aukcí např. notebooků (většinou je konec mezi 200-300kč, což je 2000-3000 příhozů). Nevím, jaký balíčky příhozů si lidé nejvíce kupují, takže nemohu přeněji odhadnout výsledek aukce pro provozovatele. Když budu počítat, že si lidé průměrně kupují 150 příhozů za 900kč, tak by to na aukci o 2500 příhozech dělalo 15000KČ. Takže z aukce tohoto notebooku by dostali cca 15250KČ (hrubý odhad). Což je pro ně nevýhodně.

zajímali by mě názory, jestli lidé v případě výhru obdrží vyhraný produkt. :)
Svadleji
Profil
Obdrží kamarádka vyhrála iPhone.
Jirka48
Profil *
Aldurn, Aldurn, Aldurn, Svadleji, Aldurn:
Je to zajimave zkouset,ale jen jako hru.Vetsinou si delaji srandu,jak z lidi vytahnout penize za prihozy.Maji svoje prihazovace,a kdyz nahodou vyhraji,tak to daji zpatky do aukce.
Jirka48
Profil *
Bubák, Bubák, Bubák:
Je to jen jeden z dalsich podvodu,jak z lidi vytahnout penize.Dva,nebo tri lide vas stale prebiji,vetsinou se stridaji.Kdyz prestanete,tak je vec okamzite prodana,pokud se nenajde jeste nekdo jiny.Oni se preci mezi sebou nebudou prebijet.. Za par hodin,nebo dni daji tu vec zase znovu do aukce..
majax
Profil
vyhrál jsem tam už čtyřikrá a to hraju asi měsíc. chce to určitě štěstí a vytrvalost (a nějakej ten počáteční vklad), ale výhry zasílaj. a to i ty dražší, poslali mi mobil za 11.000. zamyslete se-pro ně je zbytečný dělat to nějak podvodně, když si to spočítáte, vydělávají na tom. stačí přihazovat na věci, který už jsou vyhnaný na 200Kč a výš a nemají cenu přes 15.000,-. ty notebooky a televize kolem 20.000 o ty je vždycky velkej zájem, ale ty levnější věci 5-10tisíc tam lidi nepřihazujou nějak urputně :) samozřejmě že za těch jejich 10 příhozů zdarma na začátku vyhrát fakt nejde :D
Chamurappi
Profil
Web Hravé aukce na mě nepůsobí solidním dojmem — majax je pravděpodobně spammer, ke zdejší registraci použil e-mail rgref@seznam.cz, který byl použit i při registraci webu hraveaukce.cz do několika katalogů. Jirka48 je teď také docela podezřelý, stejně jako kdokoliv další, kdo hraveaukce.cz kdekoliv vychvaluje…
wall
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z jiného vlákna Hravé aukce - názory.

Nechápu proč se téma ( http://hraveaukce.cz ) zamklo. Uživatel se ptal na názory a vlastně se všechny označili jako zavádějící. Já osobně majitel portálu nejsem a podíval jsem se ze zvědavosti na stránky. Uživatel měl pravdu stím, že se jedná o podvod. Když zapojíte rozum, tak třeba TV za 20 000,- dají za max 500,-? Trošku blbost, ne? Znáte někoho kdo chce prodělávat? Lidi nejsou blbí a proto začnou házet až v posledních vteřinách do té doby na to budou kašlat. To znamená, že pokud stránka nemá super pořádnou návštěvnost ( pochybuji ), tak by byl provozovatel v červených číslech.

Jejich reference je pro jednoduché lidi. Samozřejmě, že čas od času se musí zvolit výherce, ale souhlasím s Jirka48. Co jim brání přihazovat a hlavně vy mít takové stránky, tak necháte výdělek/prodělek náhodě?

Pro ujasnění můj vztah:
1. nejsem majitelem
2. nejsem uživatel
3. nemám konkurenční stránky
4. nesnáším, když někdo dělá z lidí blbce

Nejsem rejpal jak to tu může vypadat. Jen se odvolávám na bod 4 :-)
Zkušenost: Znám člověka, který vyhrál pěkný balík, ale vtip byl ten, že se v hospodě ožral a tam řekl, že má jen myslím 10 000,-
Skutečnost byla taková, že nic nevyhrál jen se stal za úplatek tváří nějakého výherce.

Tolik na dotaz uživatele: Aldurn
Chamurappi
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z jiného vlákna Hravé aukce - názory.

Reaguji na walla:
Nevidím žádnou souvislost s tvorbou webů. I to předchozí vlákno bylo někde na hranici mezi dotazem a spamem. (Připouštím, že jsem Jirku48 asi špatně zaškatulkoval, pamatoval jsem si jen, že dřív byl podezřelý, ale zapomněl jsem, na které straně stál.)

měl pravdu stím, že se jedná o podvod
Pokud chceš šířit mezi lidi informace o podvodnících, čiň tak na webu, za který neseš sám odpovědnost.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0