Autor Zpráva
mipo
Profil
Pri odosielania príspevku do knihy návštev sa mi po odoslaní niektorých odkazoch zobrazí chyba 501 Method Not Implemented.
Čo to spôsobuje? Čo to znamená?
mat
Profil
že by snad server nerozpoznal metodu, kterou je mu z klienta poslán požadavek? Prostě vnitřní chyba serveru.

Pokud se pletu, opravte mě, rád se poučím...
DoubleThink
Profil *
To není chyba serveru - to by bylo HTTP 500

Napadá mě, že by mohla být zakázána metoda POST
mipo
Profil
Príspevky sú posielané metódou POST a chyba sa vyskytuje iba u niektorých príspevkov.
Zatiať som z rôznych pokusov zistil, že pokiaľ sa posiela iba jednoduchý text [a-z], je všetko v pohode. Pokiaľ sa však prípevok obsahuje nejaké znaky (neviem aké) nastane spomínaná chyba.
mat
Profil
jen malé doplnění - mám pocit, že všechny stavové kódy začínající 5xx jsou chybou na serveru (ano, vnitřní chyba serveru je těch konkrétních 500) ... A ještě jedno doplnění - zkusil jsem do knihy zadat příspěvek: chyba 501 se zobrazila, ale za chvíli, po opětovném návratu do knihy návštěv, se můj příspěvek zobrazil...
mipo
Profil
Práve som zistil, že to blbne pri úvodzovkách, apostrof je v pohode. Ostatné znaky sa javia byť neproblémové. Chyba sa vyskytuje aj pri použití addslashes().

mat: To som zabudol doplniť. Napriek zobrazeniu chybovej hlášky sa príspevok uloží.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0