Autor Zpráva
TomasJ
Profil
Ahoj, prosim vás co to je za podivný znak toto? �� Dělá strašný nepořádek ve webových chatech (tedy mimo Facebook chat)...
Mároš
Profil
To znamená, že je špatně nastavené kódování. Třeba windows-1250 versus UTF-8
TomasJ
Profil
Mároš:
Néné... Kdyby to bylo jen toto, nenarušilo by to JS skript.
margin
Profil *
CO "čtvereček", to neplatný znak, odkud se vzal, můžeme hádat, nejčastější důvod ti napsal Mároš, ale netrefil se. Nebo sen dáš víc informací a živou ukázku, ať nemusíme hádat.
TomasJ
Profil
Živou ukázku, bohužel tu nemám (tedy ne svoji, a cizí sem dávat nebudu). Ale myslím, že se jedná o nějaký čínský znak, protože tak ho zobrazí facebook. Kde se vzal - asi z mé hashovací funkce, takže jsem ji trochu upravil, protože znak se tvářil v souboru jako jeden a po označení jako 2 znaky. Velmi divné. Jen jsem přišel na to, že to je tedy nějaký cizí znak. Entity: & #55371;& #56943; (samozřejmě bez mezer).
DoubleThink_
Profil *
TomasJ:
Ale myslím, že se jedná o nějaký čínský znak
U+55371 ani U+56943 není platný Unicode znak, tvoje funkce pravděpodobně neumí správně pracovat s vícebajtovým kódováním a produkuje chybné výsledky.
TomasJ
Profil
Ten znak je dohromady...
_es
Profil
TomasJ:
Ten znak je dohromady...
Tie otázniky sú dva, teda dva znaky. Kde ti vznikajú, ti tu asi nikto nevytuší, lebo nie je z čoho. Rozumný dôvod si dostal napríklad v [#6] DoubleThink.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0