Autor Zpráva
Šlaha
Profil
Předem se omlouvám, ale nevěděl jsem, kam to mám nacpat.

Takže mám stránky http://video.euweb.cz. Vážně uvažuju o hostingu s doéménou, ale nevím, jaké jméno domény zvolit. Nejžhavější kandidát je http://videonapc.cz, co si myslíte vy?
bojars
Profil
Mňa tiež zaujíma názor na to, že či by nebol (v Tvojom prípade) lepšie:

video-na-pc.cz

...ako funguje vyhľadávanie ak sú tam tie pomlčky...
Timy
Profil
a co takhle video.cz?
mat
Profil
videonapc (ať s pomlčkama nebo bez) bych radil nebrat - zkus si to vyslovit nahlas, nevím jak tobě, ale mě tam zní jedno dost sprosté slovo... jinak pokud můžu poradit, asi bych zvolil možnost www.pc-video.cz
Martin Kuželka
Profil
Šlaha: být tebou, tak zkusím vymyslet něco jiného - videonapc.cz je imho dost špatně zapamatovatelná.

video-na-pc.cz

tak to je ještě horší. to už by si asi nikdo nezapamatoval. Byla by tu sice možnost registrovat video-na-pc.cz i videonapc.cz a jednu na druhou přesměrovat, ale nemyslím si, že je to správné řešení.

video.cz

To by nebyla špatné doména :-) jenom není volná. kdyby byla, klidně bych si ji koupil ;-)
Timy
Profil
Martin Kuželka
to jsem z toho blázen, před chvílí jsem to zkoušel a byla volná. Nezaregistroval si ji už Šlaha???
Martin Kuželka
Profil
Timy: teď nevím, jestli si ze mě děláš srandu nebo ne :-) ta doména je totiž registrována již od 1.11.1997...
Timy
Profil
Martin Kuželka
jejda... tak to jsem se asi musel přehlédnout... každopádně na adrese www.video.cz mi nic nenajíždí (výpadek?) a když jsem to zkoušel na hostingu zdarma zkontrolovat, tak jsem se asi přehlédnul, mají to tam imho trochu zmatené (ať obsazené či neobsazené se to zobrazí skoro stejně)... Já jsem si ale říkal, že to nějak nesedí...
Martin Kuželka
Profil
Timy, ta doména totiž nemá žádný obsah.
Leo
Profil
"a když jsem to zkoušel na hostingu zdarma zkontrolovat, tak jsem se asi přehlédnul"

Ceske domeny se kontroluji na www.nic.cz

Leo
Radek Hrabůvka
Profil
Doména není registrována: pcvideo.cz Myslím si, že tohle je lepší. Šlaha snad ti ji nikdo nevyfoukne.
Timy
Profil
Martin Kuželka
no, to mě právě trochu zmátlo. Taky tam můžou mít nějaký výstražný červený nápis "doména obsazena". Každopádně se mám lépe dívat, moje chyba.
Šlaha
Profil
To je příspěvků. video.cz mě taky napadlo, ale už to bylo zabrané. Bohužel, jinak už bych ji měl. pcvideo.cz zní dobře, do toho půjdu! Díky moc.
Tower
Profil
Možná by stálo za úvahu si zaregistrovat jméno, které je jakousi slátaninou videa dalšího slovat, tedy pojmenovat server. Teď na večer mě toho moc nenapadá, ale třeba vimedia a tak podobně...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0