Autor Zpráva
anonymous23432
Profil *
Dobrý den, nedávno jsem si zakládal vlastní doménu (u web4you) a hosting u wedosu. Nyní se snažím rozjet Google Apps. Problém je ve vytvoření MX záznamů. Pokud to dobře chápu, záznamy mám upravovat u web4you. V příloze jsou dva obrázky (pokyny od Googlu, jak to má být nastaveno + screen jak to mám nastaveno). Kde může být chyba? , http://img838.imageshack.us/img838/7642/web4you.png
Davex
Profil
anonymous23432:
Pokud to dobře chápu, záznamy mám upravovat u web4you.
Pokud tam hostuješ DNS (v NS záznamech domény jsou nameservery Web4u), tak je to správně. Jen musíš asi hodinu počkat až vyprší platnost starých DNS záznamů v keši.
anonymous23432
Profil *
Tak tady asi bude zakopaný pes. Nastavoval sem, aby NS záznamy ukazovaly na wedos...
capture7
Profil
Dobrý večer,
mám snad související dotaz s výše uvedeným. Mohl by prosím někdo poradit, na Google Apps fungují pouze odchozí maily, tedy odesílání je zřejmě ok. Problém nastává ve chvíli, kdy se jedná o příchozí poštu, nic nedorazí - maily se vrací odesílateli.
Doména o kterou se jedná je hostovaná u active24.cz

Jsou řešním výše uvedené záznamy MX (screenshot) s nastavením pro Google nebo to mám řešit jinak? Díky
Fisir
Profil
Reaguji na capture7 [#4]:
Jsou řešním výše uvedené záznamy MX (screenshot) s nastavením pro Google
No jistě. Stačí v DNS nastavit MX záznamy podle tabulky a počkat až se nastavení projeví.
capture7
Profil
Fisir:
Tak už je to ok, maily lítaj jak zblázněný, díky za reakci. Moc pomohlo!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0