Autor Zpráva
ivos11111
Profil
Ahoj, mam problem. Jistej hloupej admin z lide.cz me zabanoval ip jenom za to, ze jsem nesouhlasil s nesmyslnym a neprimerenym udavanim jednoho bonzaka na forech. Proto by me zajimalo, jestli nevite, jak se pouziva tento program - http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/ostatni/invisible-browsing/ ? Nebo jestli nevite o nejakem programu, kterej obejde zdejsi ban? Cejtim se poskozenej a nechci si nechat tyhle komunisticky praktiky libit. Nevite, jak to obejit? Nebo nevite o nekom kdo by mi pomohl? Tohle mi presne pripomelo doby, kdyz jsem hral kdysi CSKO, clovekovi se dari, hraje s lamama a pak se objevi hloupe decko admin a da neopravneny ban za cheaty.. no proste demence. Ja bych to obchazeni ani neresil, kdybych mohl mluvit s prateli pres vzkaznik, bohuzel ani to nejde a to uz je moc. Predem diky za radu.
Keeehi
Profil
1) Jak toto téma souvisí s tvorbou webu?
2) Ať se cítíš sebevíc ublíženě, obcházení zákazů není legální. Dle pravidel by jsi se na to tedy ani neměl ptát.
Chamurappi
Profil
Reaguji na ivose11111:
Cejtim se poskozenej
Pravděpodobně i mentálně. Pokud na nějakém serveru nejsi žádán, obcházením si moc nepomůžeš. Věříš-li, že ti někdo křivdí, řeš to oficiální cestou.

Nebo nevite o nekom kdo by mi pomohl?
Najdi si kontakty na lide.cz.


Reaguji na Keeehiho:
obcházení zákazů není legální
Podle jakého zákona?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0