Autor Zpráva
unlucky
Profil
Domeny typu

vladimir.com
jessica.com
herrmann.com
schubert.com
atd...

tedy krestni jmena ruznych statu.
Kolik si myslite ze budou stat top 10 jmena, top 20, top 50?

Podarilo se mi ziskat top20 domenu za 8tis, coz je hodne, ale podival jsem se na seznam domen a vsechna top 20 jmena jsou registrovana uz pred rokem 2000
shaggy
Profil
Čo je podľa teba top 20 doména/meno?
Neviem, čo je hodnotné na doméne vladimir.com, alebo herrmann.com. Ale z môjho krátkeho pozorovania viem, že top 20 doména má hodnotu cca 8 tisíc CZK, aj keď je to veľmi nadhodnotené a prípadný (ne)šťastný kupec bude mať problém sa jej zbaviť.

Ale ak by moje meno bolo v top 20 (nech už je to čokoľvek) a z nejakého dôvodu by som chcel .com doménu, tak by som bol ochotný ti za ňu dať aj 10-11€, čo je viac, ako je cena registrácie .com domény. Viac určite nie.
unlucky
Profil
top 20 nejcastejsich jmen v dane zemi. Jinak se mi zda, ze o ceska jmena neni moc velky zajem krome cz verzi
shaggy
Profil
Keď ide o top 20 najčastejších mien v danej krajine, tak prečo riešiš .com domény? Nedáva mi to zmysel, chápal by som .de, .cz a pod., ale nie .com. A tým pádom nič také, ako top20 v tomto prípade nemôže existovať.

unlucky:
Jinak se mi zda, ze o ceska jmena neni moc velky zajem
Myslím, že to nie je problém iba českých mien. Ak chcem rozbehnúť biznis, tak to dokážem na akejkoľvek doméne. A neviem si predstaviť čokoľvek, pre čo by som potreboval domény ako jessica.com, vladimir.com. Sú bezcenné.
Internetto
Profil *
unlucky: Keď už, skôr by som sa možno zameral na top priezviská s .com, .cz než na krstné mená... Kým máloktorý profík potrebuje doménu typu Vladimir.com / Vladimir.cz, doména s jeho priezviskom by sa možno mohla hodiť.


shaggy: "Ak chcem rozbehnúť biznis, tak to dokážem na akejkoľvek doméne" = výstižnejšie sa to už povedať nedá.
jenikkozak
Profil
unlucky:
Kolik si myslite ze budou stat top 10 jmena, top 20, top 50?
Hádal bych tak cca 230 Kč. Když ji prodáš letos, sice přijdeš o 7 770 Kč, ale nebudeš muset platit další roky.
unlucky
Profil
rekneme, ze v dane krajine narodni domeny moc nepouzivaji a misto toho pouzivaji com.

Jinak vcera prisla nabidka za 500$ uz :)
Joker
Profil
unlucky:
Řekl bych, že od doby před třičtvrtě rokem se situace výrazně nezměnila.
Jaký smysl má ptát se pořád dokola na to samé?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0