Autor Zpráva
perun
Profil
Zdravím!

Bol by som veľmi rád, ak by mi niekto vedel pomôcť. Niektoré študijné materiály do školy "dostávame" cez internet. Konkrétne sa jedná o flash animácie umiestnené na ASP stránkach.
Chcel by som sa spýtať, či existuje nejaký spôsob, ako presvedčiť Internet Explorer (pretože s inými prehliadačmi stránka brutálne odmieta spolupracovať - je to systém Kontis), aby namiesto zobrazenia flashu, tento stiahol? (Celý systém je tvorený tak, aby sa žiadnu užívateľ nikdy nedozvedel presnú adresu miesta, kde sú animácie uložené)
PerToon
Profil
Tak to potom nejde.
Dero
Profil
Prohlížeč AFAIK musí flash stáhnout, aby jej mohl přehrát, takže by se možná stačilo pohrabat v dočasných souborech IE.
perun
Profil
možná stačilo pohrabat v dočasných souborech IE.

Sakra, toto mi ani nenapadlo... vďaka.
Na inom fóre mi poradili aj Flash saving plugin http://browsertools.net/Flash-Saving-Plugin/
Radek Hrabůvka
Profil
perun Před hledáním doporučuji vyčistit keš, pak se ti bude lépe ten správný swf soufor hledat. Flash umí stáhnout také Maxthon (nadstavba IE), známý pod starším jménem MyIE2, ale nevím, jestli v základní instalaci, nebo přes plugin, možná to tu někdo bude vědět.
Škoda, že tu není adresa na "studijní materiály", ale pokud odkaz vede přímo na swf soubor, dá se uložit pomocí pravého tlačítka myši "Uložit cíl jako..."
perun
Profil
Tie dočasné súbory to vyriešili. Kešku som čistiť nemusel, pretože IE vôbec nepoužívam :-)
Bohužiaľ ten systém (iTutor od fy Kontis) je stavaný tak, aby sa užívateľ nijakým spôsobom nedopracoval k fyzickému uloženiu súborov. "Uložiť ako" a študovanie zdrojákov mi napadlo ako prvé, ale pekne to zabetónovali :-(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0