Autor Zpráva
Holič
Profil *
Zdravím,
chtěl bych se zeptat. Umím PHP a zajímal by mně, názor zkušených co se učit dál, když bych se na programování chtěl nadále soustředit (po střední). Vůbec se nemohu rozhodnout a tak se Vás ptám.
Děkuji Holi
final
Profil
záleží včom chceš pokračovať, a neverím že ovládaš úplne všetko s php
Holič
Profil *
Final: Určitě vše v PHP neovládám, ale dělám ho pro zábavu, dělám věci co mě napadnou, něco nevím, tak se to naučím. Ale chci se naučit něco nového. Určitě se chci orientovat na tvorbu webů, ale chtěl jsem umět i jiné věci. Například Java mi přijde strašně fajn, ale to se nejdřív chci naučit OOP v PHP.
juriad
Profil
Holič:
k OOP: raději se ho nauč v Javě, tam tě k němu jazyk přirozeně vede a očekává se jeho použití
Holič
Profil *
Ještě bych se chtěl pozeptat, vyplatí se k PHP učit i .net ?


Chybička :) Samozřejmě jsem myslel Nette Framework.
Ale když už jsem to nakousl, .net se vyplatí naučit?
Alphard
Profil
Holič:
To je otázka na další názorovou přestřelku, ale myslím, že učit se framework se vyplatí, ne nutně Nette. Nesouhlasím s těmi, kteří je odmítají. Minimálně podívat se, jak pracuje komunika zkušených vývojářů je užitečné.
A C# je pěkný jazyk, C++ ještě možná (do jiných bych se asi nehrnul), záleží, čím se chcete zabývat.
jenikkozak
Profil
Holič:
Chybička :) Samozřejmě jsem myslel Nette Framework.
Chybička. Kdybys chtěl, můžeš se učit PHP trochu víc do hloubky. V místním FAQ najdeš odkazy na další studia.

Ale když už jsem to nakousl, .net se vyplatí naučit?
Odkaz na vlákno, kde se používání frameworku řešilo, tam je taky.
unlucky
Profil
juriad:
OP: raději se ho nauč v Javě, tam tě k němu jazyk přirozeně vede a očekává se jeho použití

ja mel javu na stredni, pak i na vs, ale porad nechapu oop :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0