Autor Zpráva
Mat
Profil *
Ahoj. Na mojí škole se o pc moc lidí nezajímá, tak hledám pár inteligentních sympatických lidiček kolem 15-17let z okolí Uherského Brodu a Hradiště, kteří by měli čas a chuť občas zajít do hospůdky a pokecat o webdesignu, programování a počítačích vůbec. Vyměňování zkušeností, půjčování knížek, nové nápady atd.. :).
fimmos
Profil
Škoda, že jsem z Olomouce...
Dero
Profil
Kdyby Brno bylo ještě o kousek blíž!
Timy
Profil
Teda u piva se bavit o programování... no nevím, ale když už vypadnu z domu, tak od toho počítače chci mít klid... Jinak Opava je taky docela daleko:(
zimmi
Profil
fimmos
z jaké části?
fimmos
Profil
Svatý Kopeček... blíž k zoo nejblíž k základní škole ;o)
a ty?
zimmi
Profil
Nový Sady.
fimmos
Profil
jj, tak už je tu někdo, kdo bydlí blízko...
PerToon
Profil
Praha je odevšaď nejblíž!!!
Charlie
Profil
PerToon, ale i lidi z Prahy jsou od sebe pěkně daleko :)
none
Profil
hej Hranice na Moravé kdo zná?
Martin
Profil
A Ústí nad Labem?
PerToon
Profil
HRANICE NA MORAVĚ!!!!!!!!!!

Tak bydlím daleko, ale jednu dobu sem tam byl skoro furt a je otamataď má matka!!!!!! (brečím smutkem)
none
Profil
jo hej kde ste bydleleli?
fimmos
Profil
to zimmi:

Můžeme se někdy domluvit a vyměnit zkušenosti... Jdeš na installfest na SPŠE v páte? http://linuxchange.org/index.php?show=installfest
PerToon
Profil
(Já vím že je to tady asi dost OT, ale tady to snad nevadí...)
none - Jezdívali sme za babičkou do Komenského ulice (když jdeš na náměstí z malýho nádraží). A babička dřív bydlela v Trávnický (u Bečvy).
Yuhů
Profil
jestli někdo chcete udělat web, na kterém by si lidé z oboru dávali srazy, tak můžete počítat s mojí propagací a podporou
Mat
Profil *
Yuhů: To je dobrý nápad, hned se do toho pustím a vymyslím to :), kdo by mi chtěl pomoct icq: 238564501.
Mistr
Profil
Mat
Už jsi web zprovoznil?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0