Autor Zpráva
AjaxWebDotaz
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, kolik peněz bych tak musel dát za Ajaxem načítaný web? Jestli je to nějak dražší než normální weby apod. Pro představu myslím Ajax asi jako je to tady www.brazzers.com (Omlouvám se, že web je s erotickou tématikou, ale ačkoliv jsem opravdu hodně hledal, tak jsem se k jinému neprogooglil.)

Děkuji.
Joker
Profil
AjaxWebDotaz:
AJAX je pouze „hezký“ název jedné funkčnosti JavaScriptu. Takže v závislosti na zbytku toho webu to může vyjít nastejno, nebo být dražší.

Také je potřeba myslet na to, co bude s uživateli co nemají (zapnutý) JavaScript. Pro ně bude potřeba mít nějakou náhradu, takže to pak leckdy znamená vytvořit verzi s a bez AJAXu. Což pochopitelně vyjde dráž, než jen verze bez AJAXu.

Konkrétní částky bez uvedení konkrétní specifikace nelze říct.
Keeehi
Profil
AjaxWebDotaz:
Jenom bych chtěl poznamenat, že toho ajaxu tam zase až tak moc není. Nějaké drobnosti tam řešené ajaxem jsou, ovšem jako ajaxový web bych to rozhodně nedefinoval. Silně ajaxové weby jsou třeba twitter nebo facebook. Nechce se mi věřit, že ani jeden z nich neznáš, takže to spíše vypadá, že co to ajax je ani sám moc dobře nevíš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0