Autor Zpráva
pan.kolouch
Profil *
Nedáte mi někdo tip na nějaký soft na vedení daňové evidence ? mám žl a začínám mít v těch papírech chaoz. Zatím jsem si stáhl abra basic nebo tak něco, kde je zase třeba sklad atd. co nepotřebuju, ale potřebuju aby se ten program o mě pěkně staral :-) díky
PetrK
Profil
Zajímavý dotaz v diskusi o tvorbě webu :-))

Ale dobře, já používám už asi 8 let Účto ale tohle je asi věc názoru nebo spíše zvyku, jsem na něj zvyklý ale každému určitě vyhovuje něco jiného. Program má každý rok nový upgrade aby odpovídal novým zákonům atd.....
pan.kolouch
Profil *
NO dotaz proto, že dělám grafiku, sem tam nějaký web a potřebuju k tomu dělat papíry, proto to zjišťuju kdo v čem tohle dělá mezi lidmi co dělají weby, protože ti ví co jím k tomu stačí.
pan.kolouch
Profil *
NO a taky bych potřeboval něco nejlíp zdarma :-)
PetrK
Profil
NO dotaz proto, že dělám grafiku, sem tam nějaký web a potřebuju k tomu dělat papíry, proto to zjišťuju kdo v čem tohle dělá mezi lidmi co dělají weby, protože ti ví co jím k tomu stačí.
Jasně, dělal jsem si trochu legraci :-). Já se živím něčím úplně jiným než je web atd.. ale to je fuk, podnikání jako podnikání, daňové přiznání vyplňujeme stejné tak proto jsem reagoval i včetně té mojí poznámky. Možná bys nějaké potřebné informace našel takénapříklad zde .


NO a taky bych potřeboval něco nejlíp zdarma :-)
JJ, to jsem si v duchu myslel už když jsem reagoval na první příspěvek. Navíc když děláš grafiku a pod. tak je to Účto ve tvém případě určitě i zbytečné, bylo vytvořeno pro jednoduché účetnictví takže obsahuje spoustu funkcí které by jsi stejně nevyužil, navíc současná "daňová evidence" je už trochu jednodušší....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0