Autor Zpráva
Ka282
Profil
Dobrý deň

Chcel by som sa spýtať či je možné(/resp. ako) prostredníctvom flashu/iného riešenia prehrávať aj iné zvukové súbory na stránke ako mp3. = hlavne wav, možno FLAC.

Totiž mám za úlohu zostrojiť zvukovú databázu.. niečo na štýl freesound.org (v oveľa menšej mierke samozrejme) - napr tu nechápem na akom princípe je prehrávač postavený

Pozeral som online prehrávače hudby.. ale tie sa špecializujú na mp3 a nepodporujú wav
Našiel som pár riešení ale tie fungovali len do 44khz wav/16bit... v mojom projekte budem pracovať aj s súbormi >= 96 KHz a 24 bitov..
Na internete som natrafil aj na knižnicu popforge avšak tá už je nad moje laické chápanie... http://code.google.com/p/popforge/#import_de.popforge.audio.*

Napadá mi riešenie.. že pri uploade súboru by sa okrem uchovania wav súboru automaticky vytvoril duplicitne aj mp3 súbor, a ten by už prehrať problém nemalo... existuje nejaká funkcia/knižnica na konvertovanie súboru do mp3? respektíve ako to spraviť?

ak tu už podobná otázka padla tak sa ospravedlňujem a lock... ďakujem za odpovede..
candiess
Profil
Ka282:
Zde je knihovna FFmpeg, která umí konvert, který požadujete. Bude ovšem potřeba si prostudovat manuál.
Ka282
Profil
Ďakujem za odozvu. FFmpeg potrebuje aj povolenie zo strany servera, však?

Medzitým som sa rozhodol, že využijem knižnicu AS3WavSound - umožňuje prehrávať Wav ale len do 44 kHz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0