Autor Zpráva
VitekJezek
Profil
snad mi opět odpustíte propagaci dobré věci

Soutěž Junior internet se blíží do finále. Zbývají dva dny pro přihlášení projektu. Tak neváhejte a přihlaste se na www.juniorinternet.cz/souteze. Pro účast v soutěži musíte být mladší než 19 let.

Vítězové kategorie Junior Web (mladší i starší) dostanou iPad Mini a hodnotné ceny jsou připraveny i pro další místa a kategorie. Pro všechny finalisty je také připravena možnost zúčastnit se celoročního mentoringu s předními českými webaři. Roli mentorů již potvrdili Lukáš Kořínek, Lukáš Hurych nebo Honza Sládek a další se ještě přidají.

Soutěžit můžete jako každý rok v následujících kategorích: JuniorWeb - webové stránky, služby a projekty umístěné na Internetu, JuniorDesign - design webových stránek či jakékoli jiné elektronické publikace, JuniorText - texty na téma "Internet a vzdělávání", JuniorErb - obecně prospěšné webové stránky, služby a projekty, nebo webové projekty týkající se místní samosprávy, turistického ruchu, vzdělávání či veřejné správy.

Nemeškejte a přihlaste se na www.juniorinternet.cz/souteze. Věřím, že letošní vítězové se připojí k řadě vítězů soutěže, kteří dnes hýbou českým internetem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0