Autor Zpráva
Juandev
Profil
Pokouším se na FB stránce přidat jednomu člověku další roli. Stále vyskakuje chybové hlášení:

Některé z vašich nových správců jsme nemohli přidat. Můžete přidat pouze svoje přátele nebo uživatele, kterým se tato stránka líbí.

Jsem na té stránce Manažer a snažím se přidělit nižší roli. Oné osobě se ona stránka líbí, ale není mím "přítelem". Zdá se že souřadící pomněr vyžaduje oboje. Je nějaká cesta, jak přidat práva, bez toho aby se osoba stávala mím přítelem?
TomasJ
Profil
Přidej si ho, dej mu práva a zase si ho odeber. Toto bys měl spíš psát podpoře na facebooku.
Juandev
Profil
TomasJ:
Přidej si ho
Já si ho nemohu přidat bez jeho souhlasu.

Toto bys měl spíš psát podpoře na facebooku.
To jsem také řešil, ale oni tam jasně píší, že se tím nemusí zabývat. A taky se nezabývali. Ptám se tady na obecný princip. Když chce někdo cizí přidávat alba na stránku a nemohu mu přidělit práva. Může třeba být, že se stránka převede na komunitu a pak to jde. To já ale nevím. Proto přidávám dotaz tady do pléna širšímu publiku.
Joker
Profil
TomasJ:
Toto bys měl spíš psát podpoře na facebooku.
Teoreticky ano.
Bohužel je celkem známá věc, že podpora Facebooku prakticky neexistuje a dosáhnout toho, že nějaký problém tam bude skutečně někdo řešit, je nadlidský úkol.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0