Autor Zpráva
Spikee
Profil
Vedeli by ste mi poradiť, ktorý časopis o počítačoch je najlepší?
Michalek
Profil
Chip (www.chip.cz) nebo Computer (www.computer.cpress.cz/). Osobne mam radsi Chip.
Spikee
Profil
Computer teraz kupujem, ale myslím, že ma slabé CD a Chip som kupoval, ale je trochu drahý :-(
Hanz
Profil
Záleží jestli jsi spíše začátečník nebo profik :))
Spikee
Profil
Povedzme že som pokročilý :-).
PPK už nie je pre mňa :-)
Hanz
Profil
Tak Chip nebo Computer.
Spikee
Profil
A PC WORLD?
Hanz
Profil
Spikee
No na ten bych málem zapomněl.

PS: Podle mně si nejde vybrat prostě jeden oblíbený (já si třeba kupuju všechny tři). Nejlepší je si ten časopis koupit podle toho jestli mně zaujme "výpis témat" na obálce. :))
mipo
Profil
Kupujem CHIP už 5 rokov a neviem si vynachváliť. V porovnaní s ostatnými (PC World, PC Revue atď) je podľa mňa o triedu lepší.
llook
Profil
Počítače jsou dost široký pojem. Asi záleží na tom, o čem chceš, aby psal ten časopis, případně jaká má být jeho cílová skupina. Jiný časopis o počítačích bude zajímat hráče a jiný vývojáře.

Mě se vždycky nejvíc líbil ComputerWorld, to je takový týdeník novinového formátu. Ale je dost odlišný od zmiňovaných. Chip, PC World, Computer a další jsou IMHO zaměřené především na uživatele, zatímco CW píše o všem možném.
Kráťa
Profil
CHIP, má podle mě nejlepší CD, jenže nestojím o to druhé a časák za 150, nebo kolik teď stojí. Raději časák za poloviční cenu s jedním CD. PC Wordu a Computeru si zase vic počtu, ale CD není takové...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0