Autor Zpráva
dotaznik2
Profil *
Máte-li chvíli čas (maximálně 5 minut), mohl bych poprosit o vyplnění dotazníku ohledně používání redakčních systémů. Jde o podklady pro bakalářskou práci.

Dotazník.

Předem Vám velice děkuji za ochotu a Váš čas
Str4wberry
Profil
Stojímmme tu o podobné žádosti?
Joker
Profil
Str4wberry:
Mně to nepřipadá nějak moc otravné, navíc ani není potenciál pro to, aby se tu takové žádosti přemnožily.

Bylo by možná fajn, kdyby sem tazatelé pak poslali výsledky těch anket, ať to má taky nějaký přínos pro návštěvníky.
Alphard
Profil
Mně se to taky nezdá jako velký problém. Možná bychom mohli chtít, aby bylo v názvu uvedeno, kromě toho, že jde o dotazník, i jeho téma.
Kdyby sem byly zpětně vkládány výsledky, mělo by to vlákno větši informační hodnotu než mnoho jiných.
Str4wberry
Profil
Tak bez těch výsledků je téma naprosto bezcenné.

Když se podíváme na žádosti, co tu už byly, tak při rychlém prohlédnutí ani jedno téma výsledky nenabízelo.
Petr ZZZ
Profil
Přijde mi, že se to neslučuje s pravidlem o tom, aby na dotazy zde položené i odpovědi byly dostupné zde. Je to v podstatě to samé, jako kdyby chtěl tazatel odpověď na e-mail. Otravné nejsou podobné žádosti jen proto, že jich není moc, to mi ale nepřijde jako důvod je tolerovat.

Na druhé straně by byla možnost brát žádost o vyplnění dotazníku jako (jakýkoli jiný) inzerát (on to vlastně svého druhu inzerát je) a přesouvat to do inzertní sekce.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Tak bez těch výsledků je téma naprosto bezcenné.
Jenže nikdy dopředu nevíme, jestli výsledky dostaneme, nebo ne…
Jinak mám podobný názor, jako Alphard.
Str4wberry
Profil
Ano, bylo by hezké, kdyby sem byly vkládány výsledky, avšak bohužel prozatímní statistika hovoří jasně — nedostaneme je.
Joker
Profil
Str4wberry:
Jsme zatím nikdy o ně ani nežádali, nebo ano?

Chamurappi:
Jenže nikdy dopředu nevíme, jestli výsledky dostaneme, nebo ne…
Můžeme být optimisti a předpokládat, že když si o ně řekneme, alespoň část lidí nám je poskytne, což by pořád mělo jistý přínos.
(Můj postoj zatím je, že znát výsledky by bylo fajn. Bez nich to není moc přínosné, ale ani nijak výrazně otravné, takže by mi asi nevadilo ani když výsledky dodá jen část lidí.)
dotaznik2
Profil *
jakmile budou data kompletní, uveřejním je.
Stalker
Profil
dotaznik2:
To je slovo do pranice :) Těšíme se

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0