Autor Zpráva
PerToon
Profil
Rád bych si dělal jednoduchý animovaný filmy, kde bych potřeboval pohybovat objekty z gifů. Vím, že mi asi většina lidí poradí Flash, ale s tím vůbec neumím a nezdá se mi, že je to na to přímo dělaný. Navíc by se mi hodila možnost ukládání do klasických video formátů (.mov .avi .mpg a podobně). Vím, že některý kreslící programy umí udělat něco jako gif, ale uloží to jako video.
Takže - nevíte náhodou o něčem, co by aspoň trochu splnilo moje přání?
Děkuji.
Radek Hrabůvka
Profil
Některé verze Paint Shop Pro obsahovaly Animation Shop. Uložení do gif, mng, fli, flc, avi, ani. Pracovat se dá do zhruda 100 snímků GIFu, záleží také na velikosti animace a našlapanosti PC. Uložení do avi samozřejmě podle dostupných kodeků. Párkrát jsem dělal minutové video, kde animace, vyjetí - zmizení nápisu trvala pár vteřin, začátek a konec tma, a bylo to spíše utrpení. Flash nemám, ale myslím, že je na to dělaný.
Stannick
Profil *
Umí to program AVI to GIF (umí i gif to avi), stáhnout se dá na
http://www.topshareware.com/123-Avi-to-Gif-Converter-download-2238.htm

tak stačí vytvořit animovaný gif, a použít program
PerToon
Profil
Stannick - tak buď je to tou neregistrovanou verzí, nebo mi to blbne, ale ten film vždycky udělá nějakej šíleně divnej šum, kde se občas objeví třeba kus toho původního gifu... takže tudy cesta asi nepovede...
Barča
Profil
Chtěla bych si udělat animace, protože se mi strašne líbí a myslím, že by mě to i bavilo.
Jarmila
Profil *
Moc ráda, bych se naučila animace, ale vůbec nevím, jak na to. Poradíte?Děkuji.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0