Autor Zpráva
7777
Profil
V poslednom čase sa čoraz viac píše o stránkach na facebooku. Chcel by som si nejakú urobiť ale netušim ako?
LudekBrno
Profil
Je takový problém udělat si účet na facebooku a trochu si projít možnosti? Tam to určitě najdeš.
7777
Profil
LudekBrno:
Ale len v angličtine a tej ja nerozumiem.
jenikkozak
Profil
V patičce Facebooku jsou odkazy, kterými můžeš použitý jazyk změnit.
Trejpa
Profil
7777:
Chcel by som si nejakú urobiť ale netušim ako?
www.facebook.com/pages/create
7777
Profil
Mne ide asi o toto na tv sa objavil ďalší film,ktorý bol bez môjho povolenia natočený podľa mojich poviedok. A chcel by som urobiť varovnú stránku pre všetkých budúcich autorov aby si dávali na nečestné praktiky potor! Kam to umiestniť?:
Miestny podnik alebo miesto
Spoločnosť,organizácia alebo inštitút
Značka alebo produkt
Umelec,skupiny alebo verejne známa osobnosť
Zábava
Účel nebo komunita
Ako potom nastaviť aby mala čo najväčšiu návštevnosť a veľa ohlasov. A platí sa za stránku dačo?
jenikkozak
Profil
7777:
A platí sa za stránku dačo?
Ne.

Myslím, že je jedno, kam to teď zařadíš, protože se to dá v budoucnu změnit.
shaggy
Profil
V tvojom prípade mi najviac sedí "Účel nebo komunita".

Ako potom nastaviť aby mala čo najväčšiu návštevnosť a veľa ohlasov.
Tak, že budeš ponúka niečo, čo ich zaujme. Len ťa chcem upozorniť, že ak tam budeš písať, to čo tam chceš písať (čiže niekoho obviniť z toho, že natočil film podľa tvojich poviedok) a nebude to pravda, tak to môžu v prípade súdneho sporu použiť proti tebe (aj keby si stránku zmazal, facebook dáta má uložené).

Menší ot - ak to nevadí, bol by som rád, keby si dal potom odkaz na tú fanpage, rád by som si o tom prečítal viac.
7777
Profil
https://www.facebook.com/ZlodejiMyslienok Ešte mi povedzte ako na bočnú stranu napíšem nejaký tekext. Nebudem tam nikoho obviňovať iba tam chcem dať varovanie i žiadosť o rady a anketu. Ako i moje skúsenosti. Ako a kde ich tam napíšem aby ich príspevky užívateľov neprekrívali? A ostali pevne na stránkach.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0