Autor Zpráva
Jan Zabloudil
Profil
Ahoj,
Chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte nějaký nápad na stránky, o které by jste se chtěli podělit, nebo sami nedokážete realizovat.
Případně stránky, které by jste na internetu chtěli, ale nejsou tam.

Parametry stránek:

Né obyčejné HTML.
Stránky, které daty naplní uživatelé a poté s nimi pracují, tedy technologický web (jako např. tato diskuse)
Stránky mohou využívat PHP, MySQL...

Díky za každý nápad
jenikkozak
Profil
Schválně kdo první přijde a doporučí vytvoření diskusního fóra o fytopufu.
Jan Zabloudil
Profil
jenikkozak:
co to je? :D
jenikkozak
Profil
Odkaz? To je kus textu, na který se dá kliknout a tím se dostaneš na jinou stránku na internetu. Když je víc takových odkazů namačkaných na sebe, říká se tomu menu.
Jan Zabloudil
Profil
fytopufu - to jsem myslel (odkaz se skládá z dvou částí url adresy (která směruje odkaz k cíli a popisku, který ukazuje kam se pomocí daného odkazu dostaneme - tedy měl by)
jenikkozak
Profil
Jan Zabloudil:
fytopufu - to jsem myslel
Kdyby sis vlákna o fytopufu proklikal, všiml by sis, že jsou právě pomocí odkazů provázané do dlouhého a rozvětveného řetězu vláken se stejným zaměřením. Pokud by tě náhodou napadlo (nenapadlo) hodit slovo fytopuf do vyhledavače, dostal by ses i na další taková. Občas se tam najde i nějaký zajímavý tip na práci. Ale předpoklad je jasný - pokud chceš něco dokázat, nesmíš být líný.
Jan Zabloudil
Profil
jenikkozak:
PromiňŇ,
Jen jsem se spontálně zeptal, když je to ta diskuse, nevidim na tom nic špatnýho jinak, díky
Anonymní
Profil *
Jan Zabloudil:
Udělej web o něčem co tě baví(Je blbost dělat něco co tě vůbec nebaví to pak stejně po pár dnech skončí v koši). Pokud si ale trošku více troufneš můžeš vytvořit klikací online hru, redakční systém nebo třeba nějakou sociální síť (jasný, že to bude třeba prasácky napsaný, ale pro nějaké účely učení je to dostačující)
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Jana Zabloudila:
„Jen jsem se spontálně zeptal“
Spontánně, prosím. U spontánního dotazu je poměrně vysoké riziko, že bude v rozporu s pravidly:
Pravidla diskuse JPW a doporučení » 1. V diskusi je možné hledat. Využijte toho namísto pokládání již zodpovězených dotazů.

Dotaz „o čem vytvořit web“ se zde objevuje s železnou pravidelností a byl už nespočetněkrát zodpovězen. Před delší dobou jsem na stejný dotaz radil udělat interaktivní mapu Země s klimatickými daty pro libovolný hektar povrchu. Zatím kde nic tu nic, asi je to příliš náročné.

Reaguji na Anonymního:
„pro nějaké účely učení “
Jan Zabloudil se neptá kvůli učení, to byl někdo jiný. :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0