Autor Zpráva
Fred
Profil
Mám trochu problém, potřeboval bych použít script, který jsem si kdysi stáhnul odněkud z nějaké js kniíhovny. Je to hra pexeso. Jenomže jsem smazal copyrigthy (asi,nevím jistě, mělo to být pro offline použití). Teď, ale dělám na webu kde bych tento free script (to si pamatuji) potřeboval použít, jenomže nemohu najít původní zdroj, dají se někde takovéhle věci dohledat??
(potřebuji tento konkrétní script, vím že jich je na internetu víc)
*Čvachta*
Profil *
Google.com
Fred
Profil
Děkuji to jsem neznal
VitaZ
Profil
No já bych zkusil dát do Google nějaký kus zdrojového kódu scriptu nebo komentáře ze scriptu, pokud je někde na serveru vypsaná ukázka kódu, mohl by to Google najít.
Fred
Profil
Nenašel, myslel jsem jestli není nějaký archiv www
Fred
Profil
Je to když tak tady http://xy.wz.cz/pexeso/ , třeba to máte někdo na disku v původní podobě. Dřív jsem měl malý harddisk a musel jsem vše komprimovat, tak jsem většinu skriptů proháněl, nějakou kompresí a ty odstraňují komentáře
Blanka
Profil *
Ja mám pexeso na http://www.frontinus.sk/hry/pexeso.htm - kód som si stiahla z http://javascript.internet.com - je to od - Original: Brian Gosselin (bgaudiodr@aol.com), Web Site: http://www.bgaudiodr.iwarp.com - mám to uvedené pekne v skripte, len som si trochu upravila obrázky a asi aj zvalidovala kód, tak si to skús vyhľadať.
Fred
Profil
Tak jsem to našel pochází to odsud http://guides.axonpro.sk/javascript/t163.html , ale už to tam není, řekl bych, že už tam to bylo umazaný, protože dle zdrojáku tam jsem začal hledat dle url
http://www.google.com/search?hl=cs&q=p163-2.html&btnG=Hledat&lr=
eventuelně http://www.google.com/search?hl=cs&q=p163-1.html&btnG=Hledat&lr=
co s tím?? Můžu to použít, když neznám skutečného autora??
Fred
Profil
Jo dle toho url, to v neupravený podobě používá hodně lidí jen s jinými obrázky, ale copyrigth tam nikde není
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0