Autor Zpráva
Jan Zabloudil
Profil
Ahoj,

Dělám takový projekt do školy (který musím udělat o prázdníny), potřeboval bych statistiky návštěvnosti stránek.
Rád bych se zeptal, jaké stránky navštěvujete každý den (případně týden)?
Tyto informace budou pro mě zajímavé hlavně proto, že téměř všechni uživatelé této diskuse jsou pokročilí uživatelé. (získám oblíbené stránky pokročilých uživatelů)

Děkuju za pomoc

PS: mé oblíbené stránky - youtube, wikipedie, diskuse.jakpsatweb, seznam.cz (e-mail, sport, novinky, stream), google, facebook (jsem tam každý den tak 10 vteřin)
ninja
Profil
Pokud jste pokročilý uživatel, tak udělejte nějakaký online dotazník pomocí jedná z mnoha služeb, které to nabízejí. Sem vám seznamy nikdo psát nebude.
Petr ZZZ
Profil
Já se jakožto pokročilý zájemce o brouky dívám s oblibou na pokročilé stránky o broucích. :-)

Dodatek v reakci na joa [#4]:
Měl jsem na mysli ty šestinohé; ovšem zrovna tu Wikipedii bych neoznačil jako zdroj pro pokročilého zájemce. :-) Cituji jeden z blábolů:

„Dosud je poznáno asi 370 tisíc druhů brouků. Patří mezi ně jedinci velcí čtvrt milimetru, ale i exempláře dosahující velikosti přes 20 cm a hmotnosti 100 g, např. brouci rodu Goliathus.“

Největší známý druh Goliáše umí dorůst do nějakých 12 nebo 13 cm. 20 cm může mít Titanus. Titanus je rod tesaříka z Jižní Ameriky; Goliáši jsou rod zlatohlávků a žijí pouze v Africe.
joe
Profil
Petr ZZZ:
Záleží na tom, jaké brouky myslíš.

Jan Zabloudil:
Těžko odtud získáš nějaký seznam stránek a uvodíš z toho nějaké závěry. Mně třeba stačí Seznam, Novinky, Super, Facebook, Diskuse JPW, Google... na nic dalšího si teď nevzpomenu.
margin
Profil *
joe:
na nic dalšího si teď nevzpomenu
Já chodím i na pornostránky weby pro dospělé, ale žádnou adresu sem nenapíši.
Ivy
Profil
Každý den co sedím u počítače navštívím Google. Po většinu dnů mám jako relaxaci zapnutou jednu nebo více oblíbených her, které se časem střídají. Většinou také stihnu zkontrolovat svoje fórum abych se dozvěděla co mi tam zas takylinkbuildeři vrazili za spam. Většinou mám také několik fór, kam se chodím dívat co je nového a ty se taky po čase střídají.
Ne každý týden, ale často navštěvuju mapy.cz a mapomat, překladač google, často mě vyhledávání hodí na wikipedii (kde není zdaleka tolik informací kolik by člověk podle toho že to visí v googlu nahoře očekával). Na několik stránek kde si hledám podklady k práci se dostávám také relativně často, ale asi ne úplně každý týden. Pokud zadávám hotovou práci online tak jsem na příslušné stránce téměř každý den, to bývají jen určitá období. Čas od času zkontroluju svoje další stránky, některá další oblíbená místa a svou banku. Poslední dobou jsem taky dost často na Youtube a poměrně často mám potřebu vyhledat si nějakou firmu v obchodním rejstříku.
To ostatní závisí na tom, co právě dělám a co právě hledám. Poměrně často jako zdroj používám i anglické stránky.
Stalker
Profil
seznam.cz | novinky.cz | sport.cz | facebook.cz | diskuzejakpsatweb.cz | devel.cz | zajtra.sk | facebook.com | gmail.com
lionel messi
Profil
Zdravím, môj zoznam je "trošku" obsiahlejší než u niektorých kolegov. Keďže sa zaujímam o šport, dominujú weby s touto tematikou. Najčastejšie navštevujem:

gmail.com
diskuse.jakpsatweb.cz
pravda.sk
sport.sk
tenisportal.cz
tenisinfo.eu
zoznam.sk
pluska.sk
eurofotbal.cz
isport.cz
sportoveanalyzy.moxo.cz
21stoleti.cz
vitalia.cz
shmu.sk
helpforenglish.cz
svf.sk
atletikasvk.sk
atletika.cz
zive.sk
parabola.cz
basket.sk
rehot.sk
chess.sk
brainking.com
mokralopta.sk
idnes.cz

a to už snáď na projekt do školy stačí :)
1Pupik1989
Profil
Poslední půlrok se zajímám o 3D a weby se mi trochu změnily.

stackoverflow.com, stackexchange.com,
ceske-hry.cz,
jakpsatweb.cz,
mdn.com,
opengl.org.

wikipedie.org (pouze stránka o L-systému)

google.com (pro vyhledávání examplů, zdrojáků a výpočtů)
Jan Zabloudil
Profil
Děkuju všem za odpovědi!
jenikkozak
Profil
Nedáš pro zajímavost k nahlédnutí nějaký závěr své práce?
mazednik
Profil
youtube, wikipedie , seznam, zive , aukro , twitter , novinky.cz
Jan Zabloudil
Profil
jenikkozak:
Toto je součást dlouhodobějšího projektu, ale pokud se trochu rozhlédneš asi poznáš, které stránky jsou nejnavštěvovanější
Tori
Profil
Jan Zabloudil:
Jestli je to ještě aktuální, tak přidám svoje, ať máte i odlišný (netechnický) vzorek:
djpw, thefreedictionary.com, biolib.cz, kvetenacr.cz, různé mykologické weby, in-pocasi (cz/sk) a radar.bourky.cz, google maps, občas facebook a gmail, občas wikipedie. Když mám dobrý důvod (povodně,metanol,Fukušima) tak i zprávy na idnes a sme.sk. Občas něco ohledně knížek/filmů (katalog knihovny, muj-antikvariat.cz, imdb). Občas články na zdrojáku nebo programátorských blozích. Sport ani hry mě nezajímají.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0