Autor Zpráva
JanSpejbl
Profil *
Rád bych se zeptal, kolik si za svou odvedenou práci takový vývojář webových aplikací běžně může říci? Samozřejmě je to asi vždy jinak a taky asi záleží na tom, jak se se zákazníkem domluví, ale přesto bych rád věděl, jaké částky to asi tak přibližně mohou být? Kolik byste si řekli třeba za nějakou jednoduchou webovou presentaci firmy? Nebo za e-shop, diskusní fórum neboo něco jiného, co se dá udělat? Chtěli byste víc, pokud byste to měli rychleji? Nebo byste naopak slevily pokud byte nestíhaly? Chybí mi totiž nějaký orientační suma a vůbec nevím, pokud bych pro někoho něco dělal, kolik bych si tak mohl říci.
Kcko
Profil
JanSpejbl:
Počet hodin * hodinová sazba (přihlédnuto k tvým zkušenostem a k zákazníkovi). Logicky budeš chtít jiné peníze pro malý web pro známého než za střední web pro klienta, který bude náročnější.
Anonymní
Profil *
Musíš zvážit několik faktorů, vzhledem k tomu že v dnešní době je konkurence obrovská(kór pokud děláš kombinaci - HTML,CSS,JS,PHP a MySQL) a hodně studentů ti to vyrobí stejně kvalitně za několikanásobně nižší cenu, či dokonce pouze za reference. Takže první věc co musíš zjistij je cena kterou má konkurence - pak musíš určit nějakou sumu aby zase nebyla přehnaně nízká, ale aby nebyla vysoká. Další věc je co musíš zvážit jsou tvé zkušenosti a reference, pokud jich máš dostatek řekl bych si klidně o víc než je běžný průměr, pokud jich máš málo raději bych šel pod průměr. Poslední věc co musíš zvážit je náročnost projektu.

JanSpejbl:
Nebo byste naopak slevily pokud byte nestíhaly?
Tak se to občas dělá, že v případě pokud se nedodrží lhůta tak se platí nějaké penále..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0