Autor Zpráva
vsek
Profil *
Zdravim ... od jisté doby mně začal blbnout internet: občas prostě spadne a vlevo dole to píše zastaveno... nevíte někdo proč ?? musím potom restartovat PC...
Fred
Profil
Tohle je hádání z kávové sedliny, nemůžeš být trochu konkrétnější?
1/co je od jisté doby?
2/co znamená spadne, odpojí se nebo zkolabuje prohlížeč?
3/co znamená vlevo dole to píše zastaveno dole na liště?
4/jaké máš připojení?
Šlaha
Profil
Zkus aktualizaci systému a projeď počítač antivirem
vsek
Profil *
Antivir sem projel a aktualizuju pravidelně...
Fred : od jisté doby?? nevim přesně odkdy , ale nic významného sem nedělal ( změna firewallu , nový antivir... ) , spadne : prostě přestane načítat informace ze servru a to ze všech. Na informační liště v prohlížeči , a su připojený přes mikrovlnu...
Radek Hrabůvka
Profil
Připojení přes mikrovlnu není moc spolehlivé. Jsou to rádiové vlny, co chtějí přímou viditelnost a rušení ve městech na nelicencovaných, tzv. veřejných pásmech, hlavně 2,4GHz je velké.
Zkus dát na příkazový řádek třeba:
ping.exe -t www.seznam.cz
a uvidíš, jak ti to jede - nejede.
Fred
Profil
No teď už je ten dotaz lepší, ale tomuhle moc nerozumím, takže bohužel neporadím, on se někdo ozve.
vsek
Profil *
Radej Hrabůvka : mně to "padá" aj na koleji a to je přes kabely - takže to bude software.... ale nevim kde je chybka....
Timy
Profil
vsek
Občas se mi stávala něco podobného. Hlavně ve FF, později i v opeře (IE nepoužívám, ale určitě by to dělalo taky;-). Klikl jsem na odkaz a prostě se nic nedělo. Ani se nezačala načítat stránka. Řešil jsem to tak, že jsem si otevřel nový panel, kde to prostě najednou šlo. Nevím, kde byla chyba. Stávalo se to náhodně. Připojení: ADSL
vsek
Profil *
Timy : používám taky FF , teď zkouším IE jestli to nedělá ( zatím nee ) , vysledoval sem že čím víc aplikací otevřu tím dřív je po srandě...
Anonymní
Profil *
jak mam odbloknout nejake servry
M.A.K
Profil *
mne nejede google atd jak to mam zpravit
jozob
Profil
Nové otázky -> Nové témy
Aké jednoduché, však!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0