Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Takze na romanticka.wz.cz jsem v knize zakazal odesilani formulare tim, ze jsem smazal form action takze kdyz neco napisu tak se to neodesle. Takze zprava se nevytvori. Ale SPAMERI jsou tak dobri, ze projdou i pres to a zprava vznikne :(( Uz fakt nevim co mam delat. Musim sehnat nejakou lepsi knihu. Neznate nejaky dobry PHP Script? Prosim ne blueboard a takove podobne...
ronnie
Profil
Zkus dat mail jako povinnou položku...jen tak pro zajímavost.
printf_jinde
Profil *
oni to ale neposílají přes tvůj formulář. Jednou si ten formulář zkopírovali a teď jen posílaj data odjinud přes "parazitní formulář". Doporučil bych přejmenovat názvy těch polí textarea a input.
jozob
Profil
Jedná možnosť je zmeniť názvy polí vo formulári a následne názvy premenných POST v oblsužnom skripte. Druhá možnosť je použiť tzv. CAPTCHA, čo je známe políčko, do ktorého sa opisuje náhodne vygenerovaný text v obrázku.
thingwath
Profil
No, možná bys mohl kontrolovat jestli je referer z toho formuláře, ale to bude samozřejmě fungovat jen do doby, než na to přijdou.
Romanticka
Profil
Zmenil jsem ty jmena poli a zatim dobry.
Dušanko
Profil
No ja by som doporučoval CAPTCHA, lebo robot príde znova a znova si stiahne formulár a znova bude posielať spam.
Jasper
Profil
http://www.programujte.com/view.php?cisloclanku=2005100301 - CAPTCH
Romanticka
Profil
jenze ja neumim PHP a nevim jak ho tam zabudovat ale chtel bych tam jen pridat : opiste kod 0A45. No a pak by tam byla tabulka do ktere by napsal ton kod a bylo by to. Jenze to nevim jak se to dela
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0