Autor Zpráva
Igor Kubicar
Profil
ako mam docielit aby ma pri zobrazeni
urcitych straok z mobilu nepresmerovalo
automaticky na ich mobilnu verziu ale aby
sa mi zobtazila verzia pre pc ?
DJ Miky
Profil
Obvykle je na to v mobilních prohlížečích volba. Pokud ne, bude potřeba změnit hlavičku User-Agent za nějakou z desktopového prohlížeče. Ale to neovlivní stránky, které využívají stejný kód a různé styly pro různé velikosti obrazovky (tzv. responsivní design), právě kvůli kontrole velikosti.
Igor Kubicar
Profil
no a to sa ako a kde robi ta zmena user-agent, aku hlavicku mas na mysli? v prehliadaci opera mini pre android nie je v nastaveniach moznost zmeny user agent na desktop
Chamurappi
Profil
Reaguji na Igora Kubicara:
Některé mobilní weby mívají v patičce odkaz na nemobilní verzi.

Obecně pokud se stránka rozhodne, že nějakému prohlížeči (či skupině prohlížečů) naservíruje cosi jiného, než jinému prohlížeči, tak bývá z pohledu běžného uživatele skoro nemožné jí to vymluvit. Můžeš leda hledat slabinu v použité detekci prohlížeče a tu zkoušet obejít. Což zřejmě v Opeře Mini moc snadno nepůjde. Zkus to tedy vymluvit autorovi stránky, třeba ho přesvědčíš, aby odkaz na nemobilní verzi doplnil.
LudekBrno
Profil
Igor Kubicar:
v prehliadaci opera mini pre android nie je v nastaveniach moznost zmeny user agent na desktop

Tak zrovna Opera mini není klasický prohlížeč. Opera mini je v podstatě klient a prohlížeč běží na serveru a předchroustává stránku tak, aby byla datově co nejmenší. Logicky tak nebude vůbec nabízet možnost tahání desktopové datově náročnější verze. Takže musíš použít některý z plnohodnotných prohlížečů, které volbu user agenta mají. Např. Dolphin.
nemeja
Profil
Nebo opera mobile :) pripadne muzu doporucit firefox pro Android
LudekBrno
Profil
nemeja:
Tak tak :-) Možností je více, osobně jsem si zvyknul na Dolphina. Ale tu možnost bude mít většina hlavních prohlížečů. Ještě můžeme zmínit Chrome, který se může synchronizovat s Chromem v PC.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0