Autor Zpráva
Jenicek
Profil
neznáte někdo nějakou obdobu livechatoo.com
která by nebyla placená nebo by měla vyšší omezení /nižší ceny?

vážně se mi totiž nechce platit 160kč/měsíc na webu kde mám jen 120lidí denně
livechatoo.com to má zdarma jen do 3000 uživatelů měsíc...

zkoušel jsem google ale docela blbě se podobné služby hledají - každý to prezentuje jinak...
díky za doporučení :)
Amunak
Profil
Jenicek:
A je tím myšleno 3000 uživatelů podpory, nebo 3000 návštěv? Hádám, že to prvé. A pak to přece nejspíš jen tak nevyužijete všechno.
sony
Profil *
Co tohle: www.zopim.com
Jenicek
Profil
Amunak:
A je tím myšleno 3000 uživatelů podpory, nebo 3000 návštěv?
samozřejmě navštěv...


sony:
díky
sony
Profil *
Nemáš zač. Je to sice taky omezený, ale mají zase jiný parametry. Amunak má pravdu. Ať budeš mít sebevětší návštěvnost, tak 3 000 lidí ti na podpoře nezaplní. Když by si měl takovej nával na podpoře, tak máš stránky špatně dělaný. Navíc by si to sám nestíhal, tak to co jsem ti poslal ti bude ... platný.
Jenicek
Profil
sony:
Amunak má pravdu. Ať budeš mít sebevětší návštěvnost, tak 3 000 lidí ti na podpoře nezaplní. Když by si měl takovej nával na podpoře, tak máš stránky špatně dělaný.

jak jsem psal, u livechatoo.com je to za 3000 návštěv jako takových - i když na podpoře nejsem... a kdo dneska nepřesáhne návštěvnost 100 lidí/den? :-)
sony
Profil *
Aha, tak to je potom vážně lepší to co jsem ti poslal :-)

Dřív jsem používal jeden open source. Měl takovej divnej název, ale byl dobrej a hlavne byl limitovanej jen tvim hostingem. Když si vzpomenu, tak ho sem napíšu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0